Dnes je 28. 11. 2022

Snadné vyhledávání stanic svým uživatelům nově přináší LEPŠÍ.TV

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvc 20th, 2018
0 komentářů
Snadné vyhledávání stanic svým uživatelům nově přináší LEPŠÍ.TV

Rostoucí počet televizních stanic v nabídce internetových televizí klade na provozovatele nároky na jednoduchost vyhledávání. Například česká internetová televize LEPŠÍ.TV rozšířila jen za poslední tři měsíce letošního roku počet nabízených stanic o 10 na aktuální číslo 82. Přichází proto s novou funkcí, kterou chce svým uživatelům usnadnit třídění a vyhledávání stanic.

82 televizních stanic

V celkovém počtu 82 stanic, včetně těch prémiových a celkem 36 HD kanálů, naleznou uživatelé vedle klasických českých stanic i ty filmové, dětské, sportovní, dokumentární, zpravodajské či hudební, nechybí ani stanice pro dospělé a dále stanice slovenské a další zahraniční. Číslo jakékoli stanice si lze zvolit v nastavení služby LEPŠÍ.TV, nová funkce pak funguje tak, že se po zadání první pořadové číslovky zobrazí všechny stanice začínající právě tímto číslem. Uživatelé tak hledanou stanici najdou během několika vteřin. V situacích, kdy se ke zvolenému číslu nevážou další kombinace, se poté stanice ihned zvolí a spustí se vysílání.

Už tam budeme? 4 tipy, jak zabavit děti v autě po cestě na dovolenou

Snadné vyhledávání

„Funkci snadného vyhledávání jsme uvedli s vědomím, že postupně počet stanic rozšiřujeme, ovšem reagovali jsme tak i na zpětnou vazbu našich uživatelů, kteří nám psali, že si často nepamatují čísla svých oblíbených kanálů, ale vědí například, že dětské stanice jsou někde kolem ‚padesátky‘, jen si nevybavují přesné pořadové číslo. Nová funkce jim v tomto ohledu skvěle pomůže,“ popisuje novinku Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV. „Tento princip vyhledávání je svižný, intuitivní a chytrý. Zvolíte-li kupříkladu číslovku jedna a hledaná stanice se na seznamu ukáže jako první, nemusíte již dál nic volit,“ dodává Pavel Górecki.

Internetové televizní vysílání je na vzestupu. Počet uživatelů české platformy Lepší.TV se meziročně zčtyřnásobil