Dnes je 24. 07. 2024

Z vinobraní rovnou do bazénu. Aqualand Moravia je i letos partnerem Pálavského vinobraní

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Zář 3rd, 2018
0 komentářů
Aqualand Moravia a Pálavské vinobraní

Milovníci dobrého vína, hudby a zábavy si v září přijdou na Moravě opět na své. Mikulov totiž od 7. do 9. září hostí tradiční Pálavské vinobraní. I letos se návštěvníci mohou kromě nabitého programu těšit i na další výhody. Při zakoupení vstupenky na vinobraní totiž mohou využít také zvýhodněné vstupné do Aqualandu Moravia.

Pálavské vinobraní pro všechny milovníky vína a zábavy

Pálavské vinobraní patří v Mikulově k nejvyhledávanějším akcím roku. Milovníci vína a dobré zábavy se do města sjíždějí z celé republiky i sousedních zemí. Letos již podruhé si navíc kromě vína a folklóru mohou užít i adrenalin v nejmodernějším českém aquaparku. „Dobré víno a krásné prostředí patří neodmyslitelně nejen k Pálavskému vinobraní, ale i Aqualandu Moravia. Jsme proto moc rádi, že se opět po roce stáváme součástí této unikátní akce. Při předložení vstupenky na Pálavské vinobraní tak všichni návštěvníci získají při zakoupení celodenní vstupenky pro dospělou osobu včetně vstupného do saunového světa druhý vstup zcela zdarma,“ komentuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že výhodné vstupenky mohou zájemci využít až do 16. listopadu 2018.

Vinohradníci by uvítali chladnější noci, burčák už je ale k dostání

Kromě vína i kulturní program

Alfou i omegou nejočekávanější mikulovské akce je samozřejmě víno. Kromě nejrůznějších degustací a soutěží vín a burčáků se však návštěvníci mohou těšit i na zajímavý kulturní program. Na hlavním pódiu se během víkendu vystřídají Aneta Langerová, Divokej Bill, Vojtěch Dyk i další čeští umělci. Připravena jsou též nejrůznější folklorní vystoupení, zajímavé výstavy a pestrý doprovodný program. Děti si poté mohou užít speciální divadelní představení v parku nebo interaktivní hry, během kterých si vyzkouší, jak se žilo ve středověku.