Dnes je 18. 06. 2024

Veškeré firemní aktivity v jednom. Webkomplet přichází na trh s online aplikací Backy

Autor: Redakce
Rubrika: IT
Pro 15th, 2020
0 komentářů

Nadnárodní a jiné velké firmy se už desítky let zabývají způsoby, jak veškerou správu firemních činností a projektů co nejvíce zjednodušit a zpřehlednit. Většina z nich najde řešení v CRM nebo ERP systémech, které dokážou pokrýt masivní korporátní administrativu. Tyto systémy ale nejsou vhodné pro menší a středně velké firmy, protože jsou pro jejich provoz příliš robustní, drahé a komplikované pro užívání. Firma Webkomplet nyní nabízí nový produkt Backy, která naprostou většinu procesů využívaných v menších a středních firmách dokáže propojit v intuitivní a jednoduché online aplikaci.

Backy je česká online aplikace pro řízení firmy a projektů, která se postará o komplexní správu firemních procesů. Umí řídit docházku zaměstnanců, přehledně evidovat zákazníky, hlídat obchodní případy, dohlížet na firemní projekty a úkoly a dbát na bezpečnost firemních dokumentů. Nová online aplikace cílí především na menší a středně velké firmy. 

Na trhu existuje spousta velkých ERP systémů, které ale nejsou vhodné pro menší a středně velké firmy. Existuje i spousta jednodušších řešení, ty se ale často zabývají jen jednou oblastí. Backy přináší výhody velkého řešení, ale šité na míru i menším firmám a s využitím moderních nástrojů, které velké systémy integrují z principu pomaleji,“ říká Tomáš Jirásek, project manager ve firmě Webkomplet, která stojí za vývojem Backy.

Kompletní firemní správa jednoduše a intuitivně

Jirásek představuje Backy jako komplexní online aplikaci pro řízení firmy. Oproti konkurenčním řešením umí Backy spojit správu agendy zákazníků do jednoho místa, udržovat aktuální přehled o obchodních případech, řídit a kontrolovat veškeré aktivity ve firmě nebo evidovat docházku a dodržování termínů všech úkolů, které jsou ve firmě zadány. 

Kromě již výše zmíněných atributů bych rád ještě vypíchnul přehledné třídění všech firemních dokumentů, které jsou zabezpečeny tou nejlepší ochranou proti zneužití. Všechny aktivity dokáže Backy také přehledně připravit do reportů,“ doplňuje Jirásek.