Dnes je 30. 03. 2023

Virtuální módní přehlídka: Galerie Vaňkovka bude v dubnu inspirovat své návštěvníky

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 25th, 2019
0 komentářů

Dubnový program v Galerii Vaňkovka Brno bude z velké části zasvěcen módní inspiraci. Návštěvníci budou moci od 1. dubna po dobu více než dvou týdnů zhlédnout aktuální módní trendy na čtyřech velkoplošných obrazovkách. Celá akce vyvrcholí 17. dubna speciálním nákupním dnem se slevami a bohatým doprovodným programem.

Jarní módní tipy

Brněnská Galerie Vaňkovka zasvětí velkou část dubna módním trendům. Od začátku měsíce tak na čtyřech místech v nákupní pasáži nabídne 2,5 metru vysoké a metr široké LED totemy, na kterých bude prezentovat jarní módní tipy od jednotlivých obchodů. Návštěvníci centra se tak budou moci při svých nákupech na novou sezonu inspirovat aktuálními trendy.

„Na obrazovkách poběží předtočené klipy s modelkami, které budou prezentovat nejzajímavější kousky jednotlivých značek. Bude se tak v podstatě jednat o virtuální módní přehlídku. Prezentované oblečení pak bude v jednotlivých obchodech označeno štítky, návštěvníci ho tak mohou lehce poznat,“ uvedl ředitel Galerie Vaňkovka Brno Jan Borůvka. Sám přitom v akci vidí prohloubení dosavadní spolupráce mezi obchodním centrem a jeho nájemci.

Vystavené figuríny

Od 12. dubna akci rozšíří i na pódiu v centrální části pasáže vystavené figuríny, na kterých se letošní trendy pro jaro a léto budou prezentovat. „Chceme jít zákazníkům více naproti. Velká část z nich nepřijde s hlavními sezónními trendy přímo do styku. Přitom je ale zajímá, co se právě nosí. Díky naší sedmnáctidenní přehlídce tak budou mít vše potřebné jako na zlatém podnose. Zároveň pro ně nákup oblečení získá nový rozměr,“ doplnil Jan Borůvka.

Virtuální módní přehlídka potrvá až do 17. dubna, kdy vyvrcholí speciálním dnem plným nákupů s názvem Vaňkovka Shopping Day. Pro návštěvníky bude třetí dubnovou středu připravena celá řada slev a akcí v jednotlivých obchodech, využít jich přitom budou moci i v rámci výjimečně prodloužené otevírací doby, a to až do 22 hodin.

„Návštěvníkům se budeme snažit tento den ještě více zpříjemnit. Za každý nákup dostanou drobný dárek a od 16 hodin také speciální Vaňkovka drink v alko i nealko verzi. Nebude chybět ani živá hudba. Dámy budou moci využít také líčení zdarma od společnosti Sephora nebo diagnostiku pleti od dermo poradkyň z lékárny Dr. Max. K dispozici budou i asistované nákupy s naší stylistkou, která každému zájemci pomůže s výběrem oblečení na jarní a letní sezonu,“ uzavřel Jan Borůvka.