Dnes je 3. 02. 2023

UP Business Camp poskytne začínajícím podnikatelům praktické rady a inspiraci od profesionálů v oboru

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Říj 12th, 2015
0 komentářů

Konference UP Business Camp 2015, která se koná v sobotu 17. října v Pevnosti poznání v Olomouci, zaujme těmi nejlepšími speakery v oboru. Zajímavý program nabídne nejen přednášky úspěšných českých podnikatelů, ale také workshopy, start-upy i zábavu. Za vstupné 1800 korun se účastníci mohou těšit například na zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra, autora knihy Konec prokrastinace Petra Ludwiga nebo uznávaného marketéra Jindřicha Fáborského. Studenti mohou uplatnit zlevněné vstupné na konferenci ve výši 900 korun.

Program není zaměřen jen na soubor přednášek pro budoucí podnikatele, ale účastníkům konference nabídne mnohem víc. „Cílem této konference je inspirovat mladé lidi k větší podnikatelské aktivitě, rozvíjet v nich potenciál k podnikání a umožnit jim navázat zajímavé kontakty,“ říká Kristýna Machačová, organizátorka UP Business Campu 2015. Je připraven souboj start-upových nápadů se zpětnou vazbou od investorů i publika. Během akce je možné navštívit workshopy s Romanem Bojkem (Social Impact Award) a Miriam Zábrženskou (Návod na život). Den před konferencí, 16. října, se koná v Best Sportcentru Olomouc networkingová párty spojená s workshopem Jindřicha Fáborského (Marketing festival), kde je možné seznámit se s ostatními účastníky.

UP Business Camp je akce pro omezený počet účastníků, proto je nutná registrace. „Nejpozději je možné se registrovat do 14. října,“ upozorňuje Kristýna Machačová, s tím, že zbývá už jen přibližně 70 volných míst. V nabitém programu, který moderuje Martin Zavadil, zakladatel SledujDivadlo.cz, se představí například Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu.cz, Dámejídlo.cz a Rohlík.cz, Martin Zdražil a Lukáš Krčil z DigitalBrainu.cz, Daniel Franc z Googlu nebo Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace a zakladatel institutu GrowJob i mnoho dalších odborníků z praxe.

Celá akce bude završena afterparty, na níž bude prostor pro vzájemné navazování kontaktů a sdělování si dojmů z celé akce. Vstupenka zahrnuje účast na konferenci a workshopech, vstup na afterparty, ale také občerstvení, oběd a uvítací balíček. Celý program je uveden na webu konference, kde lze též provést registraci.