Dnes je 3. 06. 2023

Tým je základem podnikání, říká ředitel agentury Petr Lesenský k úspěchu v anketě Brno Top 100

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Kvě 19th, 2015
0 komentářů

Marketingová a PR agentura Lesensky.cz je už čtvrtým rokem po sobě zařazena mezi 250 nejúspěšnějších brněnských firem. Výsledky prvního kola ankety Brno TOP 100 oznámili pořadatelé z časopisu Brno Business & Style začátkem května. Ředitel agentury Petr Lesenský také počtvrté obhájil umístění mezi 250 nejvýznamnějšími brněnskými osobnostmi.

„Opakované zařazování naší agentury mezi úspěšné subjekty v podobných soutěžích je pro nás důkazem, že jsme se naším vnímáním outsourcingu vydali správným směrem. Firmám pomáháme v marketingové džungli srozumitelnými koncepty PR360 a Marketing360, které jsme přes rok připravovali speciálně pro tuzemský trh,“ konstatovala Karolína Křenková z agentury Lesensky.cz, která současně s uzavřením prvního kola tradiční brněnské ankety spustila nové webové stránky.

Kromě agenturního ocenění se mezi nejúspěšnější osobnosti v hlasování veřejnosti zapsal ředitel agentury Petr Lesenský, který se mezi 250 nejvýznamnějších osobností Brna dostal po čtvrté v řadě. Úspěch připisuje celému týmu. „Mám kolem sebe extrémně inspirativní kolegy, právě soudržný tým je základem našeho podnikání. Veškerý byznys hodláme postavit na samotných lidech, moc si jich vážíme a to musejí každý den cítit,“ vysvětlil Lesenský s tím, že agentura hodlá v příštích měsících věnovat mnohem více času studentům, kteří chtějí vysokoškolské studium rozšířit o praktické dovednosti.

Anketu Brno TOP 100 pořádá magazín Brno Business & Style, který je zaměřen na společenský i obchodní život v Brně. Cílem ankety je podpořit kvalitní firmy, veřejné organizace i osobnosti brněnské scény. V prvním kole ankety nominuje kandidáty veřejnost. Ve druhém kole pak hlasují už jen nominovaní kandidáti. Ti vybírají sto vítězů v kategoriích Osobnosti, Firmy a Organizace.