Dnes je 20. 06. 2024

Tork uvádí na trh balení stlačených ručníků pro řadu Tork Xpress Multifold

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Kvě 21st, 2024
0 komentářů

Nové balení zdvojnásobuje kapacitu zásobníku, šetří skladovací prostor a zároveň snižuje četnost doplňování zásob ručníků na ruce

Globální značka profesionální hygieny Tork, spadající pod společnost Essity, představila nové balení ručníků pro systém Tork Xpress® Multifold, které je z 50 % stlačené1, což umožňuje zásobníkům pojmout dvakrát více ručníků a obsloužit tak dvakrát více zákazníků, než je nutné je doplnit2. Podniky díky nim ušetří místo při skladování a údržbou svých zařízení stráví méně času.

Jedinečná technologie komprese při výrobě snižuje množství vzduchu ve svazku ručníků, čímž se balení účinně stlačí a spotřeba obalového materiálu se sníží až o 27 %1. Do přepravních vozidel se pak vejde téměř dvakrát více stlačených svazků ručníků4, což přispívá ke snížení emisí uhlíku. Podniky mohou také skladovat dvojnásobné množství papírových ručníků, čímž optimalizují kapacitu svých skladů i stávajících zásobníků na ručníky Tork Xpress. Stlačené ručníky přitom nabízejí stejnou kvalitu, na jakou jsou zákazníci společnosti Tork zvyklí.

„Neustále inovujeme, abychom pomohli podnikům lépe využít jejich stávající zdroje a využívat výhody udržitelné hygieny,“ řekla Bénédicte de Croon, produktová ředitelka pro hygienu rukou značky Tork. „Dnešní restaurace, zdravotnická zařízení a menší kanceláře si hluboce uvědomují důležitost správné hygieny rukou. Naše řešení, jako jsou stlačené ručníky, zvyšují efektivitu využití prostoru i personálu, vyžadují méně doplňování a pomáhají zajistit dostupnost ručníků pro zajištění úrovně hygieny.“

Hygienické výrobky a služby Tork se zaměřují na potřeby všech podniků, zejména těch s menšími provozovnami a bez specializovaných facility manažerů. Data ukazují, že systém Tork Xpress Multifold na ručníky je nejintuitivnějším a nejsnadněji doplňovatelným zásobníkem ručníků Tork3. Umožňuje snadné doplnění ručníků bez předchozího zaškolení. Stlačené svazky obsahují více ručníků1, jsou navržené pro snadnější manipulaci při doplňování a zaměstnanci jich mohou na úklidovém vozíku převážet dvakrát tolik1 – ušetří tak čas při přepravě.

Více informací o stlačených ručnících nebo systému Tork Xpress Multifold, navštivte https://www.tork.cz/product/100888/naplne/papirove-rucniky.

  • Ve srovnání s klasickými Tork skládanými ručníky
  • Ve srovnání s klasickými Tork skládanými ručníky v zásobníku Tork H2 Mini
  • Ve srovnání se systémem Tork Matic a Tork PeakServe
  • Ve srovnání s klasickými Tork skládanými ručníky a založeno na množství ručníků, jež se vejdou na paletu