Dnes je 26. 02. 2024

Taktika zkombinovat hotel s nejmodernějším akvaparkem v Česku Aqualandu Moravia vychází. Pokoje v Pasohlávkách si hosté rezervují i rok dopředu

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Dub 27th, 2017
0 komentářů

Hotel s jedinečným výhledem na Pálavu, Aqualand Inn, který letos začíná druhou sezonu, u výletníků mimořádně boduje. Řada pokojů je rezervovaných i rok dopředu. Lidé v něm často tráví plnohodnotnou letní dovolenou. Místo moře skvěle poslouží rozsáhlé plochy bazénů a tobogány nejmodernějšího akvaparku v Česku, Aqualandu Moravia, který se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Hotel Aqualand Inn, který za 65 milionů korun vyrostl u Novomlýnských nádrží v Pasohlávkách, hlásí i několikaměsíční fronty na ubytování. Zásadně těží z blízkosti nejmodernějšího a největšího akvaparku v Česku, Aqualandu Moravia. Návštěvníci v hotelu tráví i více než týden, v ceně totiž mají tobogány o celkové délce 1,7 kilometru či celkem 12 bazénů s vodní plochou tří tisíc čtverečních metrů.

„Velikonoční pobyty v Aqualand Inn návštěvníci vykoupili již během zimních měsíců. V případě léta je situace mnohem dramatičtější, první poptávky jsme zaznamenali již na konci loňských prázdnin. Pozorujeme trend, kdy lidé volí Aqualand Moravia místo zahraniční dovolené nebo případně jako druhou dovolenou po pobytu u moře,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Místo toho, aby se tak management hotelu věnoval primárně přípravě na letní sezonu, chystá už i balíčky na letošní podzim. Právě výhodná skladba několika služeb dohromady je velkým tahákem při lákání turistů. Samozřejmostí je neomezený vstup přímo do Aqualandu. Návštěvníci si mohou vybrat třeba balíček Aktivní rodinný pobyt, který zahrnuje ještě bonusy na půjčení kol, cyklomapu nebo třeba vstupenku do 7D kina. Jarní relaxační balíček zase přidává neomezený vstup do Wellness Forum Romanum. Hotel ale nabízí i kongresový sál nebo špičkovou restauraci. Na ploše šesti tisíc metrů čtverečních se ve speciálně navržených domečcích nacházejí pokoje čtyř typů. Celkem hotel nabízí více než stovku lůžek.

„Příjemně nás překvapil zájem rodin o ubytování. Právě rodinné apartmány plánujeme v budoucnu rozšířit,“ dodal Pavlacký. Mezi zákazníky jsou přitom ve velké míře rovněž cizinci. Aqualand totiž těží i ze své polohy u hranic. Aktuálně platí, že z deseti turistů v akvaparku je jich v průměru šest z České republiky, dva jsou Slováci a dva Rakušané. A Aqualandu Moravia se nadmíru daří. Jen vloni ho navštívilo více než 700 tisíc lidí. V porovnání s rokem 2014 je to o celých 40 procent více, díky čemuž je třeba vedle Pražského hradu v desítce nejnavštěvovanějších turistických cílů v Česku a s přehledem první v kraji.