Dnes je 15. 04. 2024

Srpen se v Aqualandu Moravia nese v duchu sportu. Návštěvníci se mohou těšit i na karnevalové tanečnice

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Srp 17th, 2016
0 komentářů

Srpnový program Aqualandu Moravia se nese v duchu největšího sportovního svátku, kterým jsou právě probíhající olympijské hry v Riu de Janeiro. Návštěvníky nejmodernějšího akvaparku budou o víkendu čekat tanečnice, které je vtáhnou do víru brazilského karnevalu a zároveň je naladí na sportovně zaměřený den. Ti nejmenší se mohou těšit na diplomy, omalovánky, poukazy, čepice, klíčenky nebo pexesa, dospělí pak například na poukázky na drink.

„Při hledání programu jsme se inspirovali největším sportovním svátkem letošního roku. Proto jsme i srpen v Aqualandu pojali ve sportovním duchu,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Víkendový program areálu v Pasohlávkách začíná v 10:45 hodin přivítáním návštěvníků v bazénu Riviéra ve sportovních úborech a brazilských kostýmech. Od 11:00 hodin se bude hrát plážový volejbal, dopoledne je na programu ještě sportovní aquagym. Lidé se budou moci zúčastnit i plaveckých disciplín. Pro děti je nachystaná odpolední minidiskotéka a týmové soutěže v dětském bazénku. Program končí v 16:30 opět v bazénu Riviéra.

„Víkendová akce je určena nejen pro sportovce. Chtěli bychom přidat trochu pohybu i do letního odpočinku přímo v bazénech Aqualandu Moravia. Návštěvníci budou v každé disciplíně soutěžit o ceny. Když to shrnu, mohou se těšit na dovednostní a obratnostní soutěže ve vodě i plavecké závody,“ uvedl Pavlacký k akci nazvané Sport ve vodě. Detailní informace o programu najdou zájemci na webu Aqualandu Moravia na adrese http://www.aqualand-moravia.cz/sport-ve-vode.

O každodenní programy Aqualandu Moravia je letos velký zájem. Návštěvnost areálu pravidelně roste. Například v červenci na jih Moravy pod Pálavu přijelo o deset procent více návštěvníků než loni. Lidé se vydali za koupáním i přesto, že nepanovala taková horka jako v loňském roce a odpoledne byly často přeháňky. Průměrně lidé strávili v Aqualandu 6,3 hodiny, doba pobytu se přitom prodlužuje. Z průměrných deseti návštěvníků bylo šest z Česka, dva ze Slovenska a dva z Rakouska.

Součástí Aqualandu je od letoška také nový hotel. Díky tomu lidé mohou na atrakcích strávit celou dovolenou. Obsazenost hotelu je v letních měsících kolem 97 procent, přičemž v současné době začíná prodej výhodných balíčků na podzim. Podle Pavlackého nová hotelová kapacita celkovým číslům v návštěvnosti pomohla. Lidé oceňují blízkost ubytování od akvaparku, díky hotelu si navíc současná vybavenost a úroveň služeb parku nezadá s mnohými světovými resorty.