Dnes je 24. 02. 2024

SOUTĚŽ: Soutěžte s námi o funkční superpotraviny Walramcom!

Autor: redakce
Zář 10th, 2014
0 komentářů
4241 shlédnutí

Soutěžte s námi o funkční superpotraviny Walramcom! Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají Kúru POKOŽKA, VLASY A NEHTY od společnosti Walramcom. Kúra obsahuje lněný olej PRAVÝ a lněnou vlákninu SLUNEČNICOVOU A MANDLOVOU. Kúra pomáhá proti suché a popraskané kůži, nepoddajným vlasů bez lesku a roztřepeným a slabým nehtům, vláknina je vhodná pro pomoc s trávením a pro čištění střeva.

 

Tato soutěž byla v řádném termínu ukončena, výherci budou kontaktováni dle níže uvedených podmínek.

 

Pravidla soutěže

1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.

3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Zpravodajstvi24.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Zpravodajstvi24.cz a jejich rodinní příslušníci.

5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.

6. Výherci soutěže budou vylosováni.

7. Výherce bude kontaktován redakcí Zpravodajstvi24.cz na základě poskytnutého kontaktního e-mailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.

8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.

9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.

10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.

11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru Zpravodajstvi24.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

O "" má 5 příspěvků