Dnes je 4. 10. 2022

Soutěž E.ON Energy Globe hledá nejlepší ekologický nápad. Registrujte svůj projekt do 15. dubna

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Bře 27th, 2017
0 komentářů

Soutěž E.ON Energy Globe ocení i letos nejlepší ekologické nápady. Do devátého ročníku soutěže se mohou přihlásit všichni, kdo šetří energie a realizují projekty na ochranu životního prostředí. Na vítěze kategorií čekají zajímavé věcné ceny včetně vozu ŠKODA Octavia G-TEC s pohonem na CNG. Registrace projektů končí 15. dubna.

Společnost E.ON v březnu vyhlásila registraci do 9. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. Oceňování nejlepších projektů z oblasti udržitelnosti, ekologie a úspor energií v Česku je součástí celosvětové soutěže Energy Globe Award. Soutěžit o prestižní ekologické ocenění může se svou myšlenkou v podstatě každý. Právě pro širokou veřejnost je pak určena kategorie Nápad. V Česku má soutěž ještě dalších pět kategorií – Obec, Mládež, Firma, Stavba a Kutil.

Kategorie Nápad vznikla pro všechny zatím nezrealizované projekty, které se věnují ekologii či úspoře energií. „Možnost ocenění si zaslouží i ti, kteří na realizaci svých nápadů zatím nemají prostředky,“ vysvětluje smysl kategorie Vladimíra Gláserová z organizačního týmu E.ON Energy Globe. „Vítěz kategorie Nápad získává jednorázovou finanční podporu v hodnotě 300 000 korun od společnosti Cetelem, navíc má možnost využít odbornou pomoc společnosti E.ON při realizaci svého nápadu,“ doplňuje Gláserová.

Autoři nápadů se mohou do soutěže registrovat na stránkách http://www.energyglobe.cz do 15. dubna.