Dnes je 26. 02. 2024

Silvestr u bazénu? V Aqualandu Moravia jsou připravené soutěže, tance i DJ

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 17th, 2018
0 komentářů

Oslavy příchodu nového roku mohou děti i dospělí strávit po krk ve vodě. Aqualand Moravia totiž i letos připravil celodenní silvestrovský program. Ten se ponese v duchu hudby, tance a soutěží. Připravena je soutěž o nejlepší silvestrovský pár, zábavný kvíz i kreativní dílna. O hudební doprovod se postarají DJ Michal Pešina a saxofonista DeeSaxx.

Oslavy Silvestra od rána

Oslavy Silvestra v pasohláveckém aquaparku odstartují už v 10 hodin dopoledne. Vstup na akci je možný s běžnými vstupenkami, také otevírací doba areálu se nezmění. Program zde skončí před devátou hodinou. Při plánování Silvestra jsme mysleli hlavně na rodiny s dětmi, které si noční veselí nemohou užít. Už od rána pro ně proto máme nachystaný bohatý animační program zahrnující tančení, soutěže s pohádkovými postavičkami i výtvarnou dílničku,“ komentuje Svoboda.

Program pro děti i dospělé

Ani dospělí ale nepřijdou zkrátka. Zapojit se mohou do cvičení ve vodě, koktejlových soutěží nebo klání o nejlepší silvestrovský pár, které bude zlatým hřebem programu. O hudební kulisu se pak postará DJ Michal Pešina, který vystoupí v několika setech společně se saxofonistou DeeSaxxem. Po celý den je návštěvníkům k dispozici i kompletní areál aquaparku včetně nově otevřené solné místnosti. Využít tak mohou služeb wellness, Denních lázní i tobogánů v hale Adrenalium.

Delší program, až do druhé hodiny ranní, si mohou užít hosté přilehlého hotelu Aqualand Inn. Večerní oslavy zde doplní bohatý raut i kouzelník. Chybět nebude ani půlnoční přípitek a ohňostroj.