Dnes je 8. 12. 2022

Šiklův mlýn na Vysočině v sobotu odstartuje Ohňovou show

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Čvc 20th, 2016
0 komentářů

V Šiklandu na Vysočině se o tomto víkendu odehraje 20. ročník nebývalé Velké ohňové show s názvem Stroj času. V největším přírodním zábavním areálu v Česku předvedou své umění především špičkoví pyrotechnici. A podívaná bude zakončená mega ohňostrojem.

Návštěvníci Šiklandu zažijí už tuto sobotu velkolepou show.Večer se pomocí Stroje času a dvou vědců přesunou do několika fantasy období minulosti i budoucnosti.„Pro nebojsy si potom přijede strašidelný vláček Union Pacific a čeká je muž s motorovou pilou, strašidla z bažin či ohnivý muž. Na tuto jízdu návštěvníci rozhodně nezapomenou,“ konstatovala generální manažerka společnosti Šikland Eva Černá.

Dočkat se tmy přitom nebude nic těžkého. Po celý den (tedy od 10.00 až do 20.00 hodin) totiž budou ve westernovém městečku návštěvníky bavit tradiční atrakce. Připravené je dopolední i odpolední divadlo, westernová show i animační program pro děti a dospělé. Návštěvníci se také mohou projet na koni, nasednout na vláček Union Pacific nebo to vzít Safari vláčkem při okružní vyhlídkové jízdě po areálu Šiklův mlýn. Zájemci si navíc snadno vyzkoušejí střelbu z luku a průchod zrcadlovým labyrintem. Děti se mohou vydovádět na skákacích hradech. Odpoledne od 15 hodin pak v provozu bude offroadová dráha v motosport military areálu. Pro zájemce o adrenalinové jízdy je v pohotovosti také bojové vozidlo pěchoty. A komu si může udělat výlet i do nedalekého strašidelného zámku Draxmoor, nebo si poležet u bazénu.

Podrobný program je možné najít na webu zde.