Dnes je 24. 02. 2024

Šikland v srpnu hostí třídenní rodinný festival. Láká na Chinaski, Ewu Farnou, Xindla X i moderátorské hvězdy Evropy 2

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Srp 9th, 2016
0 komentářů

Druhý srpnový víkend se v zábavním parku Šikland na Vysočině koná velký hudební a zábavní festival s názvem Pigyáda – Léto lásky, kde si na své přijdou děti i rodiče. Na akci, na níž spolupracuje nejposlouchanější rádio pro mladé Evropa 2 i multimediální projekt Pigy, vystoupí téměř 20 tuzemských hudebních interpretů, těšit se můžete i na akrobatická a kouzelnická představení a další bohatý program.

Víkend od pátku 12. srpna do neděle 14. srpna vám může zpestřit první ročník festivalu Pigyáda – Léto lásky, který se ponese v duchu oslav lásky, přátelství, hudby, tance, zábavy a barev. Hostí ho Šikland, největší přírodní zábavní areál v České republice. Pro návštěvníky budou připraveny dvě stage, na nichž vystoupí hudební skupiny Chinaski, Jelen, Slza, EddieStoilow nebo zpěváci Meky Žbirka, Xindl X či Ewa Farna. Akcí provedou známí moderátoři rádia Evropa 2 Zorka Hejdová a Pavel Cejnar.

Kromě hudby se však návštěvníci mohou těšit též na bohatý program v podobě kouzelného karnevalu pro děti, tanečního vystoupení mistrů světa, ohňové show, školy bubnování nebo dětských dílniček. Chybět nebude ani cirkus, představení kouzelníků a akrobatů či ohňostroj. Připravené jsou i akce, do kterých se mohou návštěvníci aktivně zapojit a vyplnit čas mezi představeními. „S cvičitelkou Hankou Kynychovou si děti i maminky mohou protáhnout svaly, v miniškoličce tance se zase naučí základní kroky karibských tanců. Připravena je ale i výuka líčení. K dispozici je také celý areál westernového městečka,“ zve generální manažerka společnosti Šikland Eva Černá. Na vytrvalce pak v závěru pátku a soboty čeká Afterparty Evropy 2 s Pavlem Cejnarem a Ondrou Vodným.

Svou roli bude mít na festivalu rovněž známé prasátko Pigy, které si pro dětské návštěvníky připravilo řadu zábavných aktivit. Děti se mohou po celý den zapojit do mnoha soutěží nebo se pobavit na vystoupení s kouzelníkem Jirkou Hadašem.

„Věřím, že velkým lákadlem pro návštěvníky bude například vystoupení všech interpretů SummerAllStars, kteří na akci zazpívají live hymnu festivalu, písničku Léto lásky. Navíc nás čeká i vyvrcholení akce v podobě velké ohňové show a ohňostroje. Těch lákadel je na festivalu spousta a na své si určitě přijdou jak teenageři, tak i rodiny s dětmi,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.

Po celou dobu festivalu bude pro zájemce k dispozici také hlídání dětí v dětském koutku s profesionální chůvou. „Ubytovat se můžete přímo v areálu Šiklandu, a to v hotelu, rezidenci, srubových apartmánech, mobilních domcích, chatkách nebo v kempu. Šikland totiž provozuje první kemphotel v České republice. Hosté si nemusejí vozit vlastní vybavení, stany s kompletním servisem jsou pro ně připraveny na místě,“ dodala Černá. Festival začíná v pátek 12. srpna v 17 hodin a končí v neděli 14. srpna taktéž v 17 hodin.

Podrobný program naleznete na webových stránkách zde.