Dnes je 24. 02. 2024

Šikland o víkendu roztočí konec léta, chystá nadupaný program

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Srp 29th, 2016
0 komentářů

Přírodní zábavní park na Vysočině se rozloučí s letní sezónou tradiční akcí Zlatý Šiklák 2016. Ta se odehraje už v sobotu 3. září. Návštěvníci se mohou těšit na speciální divadelní show – parodii na Oscarové ceny v podání herců ze Šiklova mlýna. Program startuje již v 10 hodin dopoledne. A bavit se budou dospělí i malé ratolesti.

Konec letních prázdnin si mohou rodiny zpříjemnit v Šiklandu, kde v sobotu 3. září nebude chybět pořádná dávka zábavy. V 10:15 odstartuje program v indiánské vesnici, následovat bude ukázka moderního stylu Country. Dopoledne také zpestří humorné divadlo Zlatý důl a pistolnické dovednosti. Děti si vyzkouší též například hod podkovou. „Během celého dne se v našem amfiteátru odehrají oblíbená divadelní vystoupení. O půl deváté večer pak vypukne parodie na Oscarové ceny v podání našich herců. Lidé mají možnost podpořit oblíbenou herečku či herce hlasováním online na webu, ale rovněž během sobotního dne. Také mohou ocenit nejoblíbenější divadelní hru a doprovodnou hudbu,“ uvedla generální manažerka společnosti Eva Černá. Součástí programu je tak i tradiční westernová show, akční divadlo Stín minulosti a další tradiční vystoupení, které diváci viděli během letní sezóny.

Malé návštěvníky navíc během celého dne čeká řada soutěží o sladké odměny. V areálu westernového městečka bude k dispozici posezení, občerstvení i obchůdek se suvenýry. V devět hodin večer vyjede na strašidelnou trať noční vláček Union pacific. „Návštěvníci se mohou během celého dne svést na koni, střílet z luku nebo si vyzkoušet trenažér rodeových jezdců,“ doplnila Černá. O zábavu se postará i zrcadlový labyrint a skákací hrad pro děti. Odpoledne od 15 hodin bude v provozu Offroadová aréna v Motosport military, která potěší adrenalinové nadšence.

Na prohlídku vás pozvou též strašidla ze strašidelného zámku Draxmoor, který ale v provozu pokračuje i všechny zářijové víkendy.

Podrobný program je možné najít na webu zde.