Dnes je 31. 01. 2023

Šikland chystá v sobotu Aeroshow. Zábava bude i na zemi

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Čvc 28th, 2016
0 komentářů

V Šiklandu na Vysočině v sobotu 30. 7. odstartuje pořádná letecká show. Díky tradiční Aeroshow se na obloze objeví se svými kousky piloti ultralightů, vrtulníků i hybridních vznášedel. Program však nebude pouze ve vzduchu.

Oblohu nad Šiklovým mlýnem zpestří v sobotu piloti. Již 10. ročník Aeroshow začne už v 10 hodin ráno. Návštěvníci se však mohou těšit i na další program.„Na zemi se odpoledne odehraje například vystoupení půvabných mažoretek, herců, kaskadérů či pyrotechniků,“ řekla generální manažerka společnosti Šikland Eva Černá. Zkušení piloti předvedou ukázky průletů letadel či vrtulníků. Vstupné na akci je zdarma.

V 11:30 hodin si mohou diváci v amfiteátru užít humorné divadlo, poté bude následovat westernová show. Aeroshow odstartuje v 16 hodin odpoledne. Ve 21 hodin zpříjemní atmosféru zase ohňová divadelní show. V deset hodin večer čeká odvážlivce strašidelná jízda nočním vláčkem Union Pacific.

Pokud by chtěli zájemci v areálu Šiklandu zůstat, mohou využít ubytování se slevou. Šikland přitom nabízí několik variant, kde se mohou návštěvníci ubytovat. „Nabízíme tradiční ubytování v krásném hotelu, ale také například lze spát v novém kemp-hotelu či indiánském teepee,“ dodala Černá. Kdo by chtěl zažít trošku adrenalinu na vlastní kůži, bude v pohotovosti také bojové vozidlo pěchoty. A komu si může udělat výlet i do nedalekého strašidelného zámku Draxmoor, nebo si poležet u bazénu.  „Po celý den jsou v našem městečku v provozu i další atrakce. Lze jmenovat například jízdu na koni či střelbu z luku, či průchod zrcadlovým labyrintem. Děti mohou dovádět také na skákacím hradu,“ uzavřela Černá.

Podrobný program je možné najít na webu zde.