Dnes je 28. 09. 2023

Sauna mi nejvíc dobije baterky, přiznává Ben Cristovao. V červnu bude trénovat v Aqualandu Moravia

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvn 17th, 2015
0 komentářů

Populární český zpěvák a nově také zapálený vyznavač fitness života Ben Cristovao bude trénovat v Aqualandu Moravia. Od 24. června jej tak návštěvníci mohou potkávat ve venkovním i vnitřním areálu, kde se bude věnovat zejména speciálním kardio tréninkům a následným relaxačním kúrám v saunách a páře. Svůj pobyt završí hudebním vystoupením v sobotu 27. června při příležitosti zahájení letní sezony na unikátním festivalu Aqualand Vinium FEST 2015.

Ben Cristovao, který přiznal, že sauna je věcí, která mu nejvíce dovede dobít ztracenou energii, bude po čtyři červnové dny relaxovat i aktivně trénovat v areálu Aqualandu Moravia. “Do tréninků, které budou v areálu Aqualandu probíhat, se může zapojit kdokoliv, kdo bude mít chuť zažít něco nového a trošku na sobě zapracovat. Budu se věnovat kardio tréninkům a relaxovat plaváním a odpočinkem ve wellness zóně,” přizval návštěvníky Cristovao.

Poslední den pobytu pak zpěvák stráví na pódiu. Jsme velice rádi, že Ben Cristovao na závěr svého účinkování v našem akvaparku návštěvníkům Aqualand Vinium FESTU i zazpívá. Jeho vystoupení začne úderem půl páté a bude trvat přibližně hodinu a půl,“ přiblížil Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia, který bude v sobotu 27. června od 9 do 19 hodin pořádat ojedinělý festival s hudebními i tanečními vystoupeními, animačními programy, soutěžemi či cvičením.