Dnes je 30. 05. 2024

S mobilní aplikací systému IZIO získáte přehled o svém podnikání odkudkoliv

Autor: Redakce
Rubrika: IT
Kvě 21st, 2013
0 komentářů

S mobilní aplikací nového systému IZIO získají podnikatelé přehled o své firmě prakticky odkudkoliv. Aplikaci lze využívat v jakémkoli chytrém telefonu či tabletu s operačním systémem iOS či Android. Díky mobilní aplikaci je možné sledovat stav jednotlivých zakázek, komunikovat se zaměstnanci či sledovat aktuální statistiky o svém podnikání, kdykoliv uživatel potřebuje.

Informační systém IZIO nabízí svým uživatelům aktuální přehled o jejich podnikání na mobilních zařízeních s operačním systémem Android 4.0 nebo iOS 6.0 a vyšším. Mobilní aplikaci je možné stáhnout na App Store či Google play bez jakýchkoliv počátečních nákladů či poplatků. Instalace aplikace zabere pouhých pár minut.

„Informační systém IZIO je navržen tak, aby firmám co nejvíce zjednodušil jejich podnikání. Možnost připojit se do systému i mimo kancelář a získat okamžitý přehled o aktuálním dění ve své firmě je v dnešní době nezbytnost,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která IZIO vyvinula a uvedla na trh. „S mobilní aplikací mají uživatelé zajištěn přístup k datům 24 hodin denně na kterémkoliv konci světa, kde je dostupné internetové připojení.Veškerá firemní data jsou přitom bezpečně uložena v hostingovém datovém centru,“ doplnil Halousek.

Mobilní aplikace IZIO zvládne prakticky vše, co klientská aplikace informačního systému v počítači. Všechno je přitom přehledně rozděleno podle jednotlivých funkcí do několika sekcí. Jakmile uživatel získá novou obchodní příležitost, v sekci Klienti a Dodavatelé si vytvoří potřebné kontakty. Novou zakázku si přehledně rozdělí na dílčí úkoly, které rovnou přidělí svým zaměstnancům. Pomocí systému IZIO tak sleduje stav plnění úkolů i celých zakázek. Díky připomínkám jeho zaměstnanci na nic nezapomenou.Dokonalý přehled o podnikání uživateli přinesou statistické výstupy.

„Významným přínosem mobilní aplikace systému IZIO je možnost kdykoliv sledovat statistiky a manažerské výstupy. V případě potřeby je možné kdekoliv získat přehled o aktuálním stavu zakázek a fungování celé firmy,“ sdělil Michal Hochman, produktový manažer IZIO společnosti IReSoft. „Podnikatelům tak aplikace nabízí okamžitý přístup k informacím o pracovních výkazech zaměstnanců, objemu nových a ukončených zakázek i o jejich ziskovosti na jednom místě,“ doplnil Hochman.