Dnes je 28. 11. 2023

S KARTOU TICKET RESTAURANT LZE NOVĚ PLATIT ONLINE I ZA DOVOZ JÍDLA V BRNĚ

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Kvě 29th, 2017
0 komentářů

SPOLEČNOST EDENRED ZAHÁJILA JAKO JEDINÁ V OBORU SPOLUPRÁCI S NEJVĚTŠÍ TUZEMSKOU SLUŽBOU NA POLI ZPROSTŘEDKOVÁNÍ A DOVOZU JÍDLA DÁMEJÍDLO.CZ. STRÁVNÍCI SI JEN V BRNĚ MOHOU VYBRAT CELKEM ZE 124 PODNIKŮ, ODKUD SI JEDNODUŠE NECHAJÍ JÍDLO DOPRAVIT.

S nejrozšířenější tuzemskou stravenkovou platební kartou Ticket Restaurant® mohou odteď platit lidé nejen v restauracích či prodejnách potravin, ale nově i online za dovoz obědů přímo do práce. Vydavatel karty, společnost Edenred, se totiž jako jediný dohodl na spolupráci s největší tuzemskou službou na poli zprostředkování a dovozu jídla DámeJídlo, která měsíčně vyřizuje více než 300 tisíc objednávek od zákazníků. „Novou službu ocení zejména zaměstnanci firem, v jejichž okolí není dostatečná síť restaurací, nebo ti, kdo chtějí ušetřit čas a přitom si dopřát kvalitní jídlo,“ uvedl Jiří Brych, produktový manažer Ticket Restaurant®.

Stravenkovou platební kartu Ticket Restaurant® nyní vlastní více než padesát tisíc tuzemských zaměstnanců. Dosud s ní bylo možné platit ve dvanácti tisících provozovnách – zejména v restauracích, jídelnách a prodejnách potravin. Spoluprací s firmou DámeJídlo se možnost platit kartou výrazně rozšiřuje – společnost totiž působí ve více než 120 městech a obcích po celé ČR a nabízí výběr z množství různých typů kuchyní díky spolupráci s více než 1 500 restauracemi. Jen v Brně si zákazníci mohou vybrat ze 124 provozoven nabízejících pizzu, řeckou, indickou či vegetariánskou kuchyni.

Platba za dovoz jídel je velmi jednoduchá. Díky tomu, že je karta vydávaná ve spolupráci se společností Mastercard, probíhá platba prostřednictvím běžné online platební brány. Při opakovaných nákupech jídla na portále není nutné pokaždé znovu vyplňovat platební údaje. „Kartu Ticket Restaurant® si zákazník stejně jako běžnou platební kartu muže zapamatovat ve svém profilu a není tedy nutné při každém objednání znovu vyplňovat platební údaje. Objednat jídlo a zaplatit tak lze na pár kliknutí,“ doplnil Radek Finkous ze společnosti DámeJídlo.

Velkou výhodou je také možnost společných objednávek pro více lidí. „Jeden člověk vybere restauraci a pozve kolegy. Každý si objedná a zaplatí sám za sebe. Jídlo vám pak dovezou v jeden čas a ušetříte tak i za dopravu,“ uvedl Radek Finkous z firmy DámeJídlo.

„I v budoucnu se budeme snažit přinášet nové platební možnosti a rozšiřovat akceptační síť tam, kde to klasické papírové stravenky neumožnují – například právě v oblasti online plateb,“ uvedl Brych.