Dnes je 25. 07. 2024

Rozvlňte se s Andreou Verešovou!

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 6th, 2018
0 komentářů
Rozvlňte se s Andreou Verešovou!

Jedna z patronek festivalu Life!, půvabná modelka Andrea Verešová o tanci prohlásila: „Tanec miluji. Myslím si, že je to přirozený způsob projevu člověka a osobnosti. Říká se dokonce, že tanec je zpívání pohybem.“ Měla pravdu? Přijďte se sami přesvědčit v sobotu 10. 11., kdy se v pavilonu A1 pokusí ona i další tancechtiví návštěvníci překonat laťku loňského tanečního rekordu!

Taneční rekordy

Taneční rekord svojí historií sahá až do roku 2013, kdy se poprvé na brněnském výstavišti sešlo při společné choreografii více než 500 tanečníků na skladbu Celebration od Kool & The Gang. V roce 2014 už to bylo 774 tanečníků a s nimi tančil i Richard Genzer. O rok později už byl ambasadorem Ondřej Sokol a patronem Jirka Mádl a sešlo se rekordních 1 216 tanečníků. V roce 2016 to už bylo 1 577 tanečníků pod vedením patronů Ondřeje Sokola, Lukáše Pavláska a Jakuba Koháka. Vloni překročili magickou hranici dvou tisíc, na místě se sešlo celkem 2 052 tanečníků, ambasadorem byl opět Ondřej Sokol, patroni Leoš Mareš a Simona Krainová. V letošním roce se k Ondřeji Sokolovi přidává Andrea Verešová a Roman Šebrle. Podpořit je můžete i vy! Začínáme v sobotu v 15.00 hod na skladbu I Wanna Dance With Somebody od Whitney Houston!

Festival Life! 2018 nabídne zábavu pro celou rodinu

DANCE Life!

Také letos se návštěvníci DANCE Life! Kromě rekordu mohou těšit i na lektory několika desítek tanečních stylů, workshopy v tanečních studiích, taneční představení, soutěže a show. Zatímco taneční rekord se bude překonávat v pavilonu A1, tanci bude vyhrazen pavilon E. Připraveno je kolem 100 tanečních workshopů a 9 soutěží. Z tanečních show zmiňme alespoň ohnivé a světelné představení Pyroterra a maorský bojový tanec haka. DANCE Life! zkrátka opět bude největším setkáním tanečníků i fanoušků tance a tanečním festivalem v ČR a střední Evropě vůbec.