Dnes je 24. 02. 2024

Roční vozy a jejich nedoceněné výhody

Autor: Redakce
Rubrika: Auto
Dub 27th, 2017
0 komentářů

Arval CZ v roce 2016 spustil portál www.rocnivozyprodej.cz, který se zaměřuje na prodej ročních automobilů ze skončeného operativního leasingu. Roční vozy s sebou nesou řadu výhod, mezi ty hlavní patří jasný původ vozidla, garance najetých kilometrů i stále platná záruka. Benefitů spojených s takovýmto vozem je ovšem ještě mnohem více. Proč tedy zvolit automobil ze skončeného operativní leasingu?

V případě zájmu o pořízení ojetého vozu mají lidé problém s tím, že se většinou jedná o již starší vozy. Takové automobily, obvykle starší 3 a více let, mají navíc vysoký nájezd kilometrů. „Velmi častým problémem je v tomto případě nepravdivé podávání informací o reálném nájezdu, stáčení tachometrů a také absence servisních záznamů,“ uvedl Vilém Mandlík, Remarketing Team Manager společnosti Arval CZ. Nabízí se tedy možnost koupě nového vozu. Zde se však zájemci potýkají s vysokou pořizovací cenou, která během prvního roku od pořízení rapidně ztrácí svou původní výši, a to až o 20 %. Co tedy v takové situaci dělat?

Skončený operativní leasing poskytuje k odkoupení roční vozy

Ideálním a poměrně novým alternativním řešením je nabídka ročních vozů po skončeném operativním leasingu, jež dokonale spojuje výhody ojetých a zcela nových vozů. Jedná se o vozy se stářím zhruba 1 rok, které jsou po jednom jediném majiteli. „Součástí je atraktivní výbava, jasný a doložený původ v České republice, kompletní a pravidelný servis i tovární záruka,“ dodal Vilém Mandlík, Remarketing Team Manager společnosti Arval CZ. V nabídce mohou lidé najít klasické, užitkové i prémiové vozy, na své si tedy přijde každý zájemce.