Dnes je 20. 06. 2024

Quick Stop Car navazuje spolupráci s prodejci aut. Nová vozidla využije na svých servisech

Autor: Redakce
Rubrika: Auto
Čvc 27th, 2022
0 komentářů
Převládat benzín a nafta bude stále i za 15 let

Franšízová síť autoservisů Quick Stop Car (QSC) v září otevře své první servisní jednotky. Na každém z těchto servisů budou pro zákazníky připravena náhradní vozidla. Pro tyto účely se Quick Stop Car spojil s největšími dealery automobilů v České republice. Vozy do servisů bude dodávat Louda Auto, P Automobil Import a Autocentrum BARTH.

Náhradní vozy, které budou moci zákazníci využít po dobu opravy jejich vozů, se kterými do servisu přijeli, nebudou pouze z jednoho automobilového koncernu. „Rozhodli jsme se jít cestou rozmanitosti. Probrali jsme několik nabídek a vybrali jsme ty nejvhodnější vozy, které bezesporu uspokojí každého našeho zákazníka. Všechny náhradní automobily budou nové a ve špičkové výbavě,“ přibližuje Marek Zukal, jednatel společnosti Quick Stop Car.

Spolupráce s největším dealerem osobních vozů v České republice

Quick Stop Car v rámci první obchodních dohod získal strategického partnera ve společnosti Louda Auto, a.s., která je největším dealerem v České republice v prodeji osobních vozidel. Quick Stop Car má v současnosti od Louda Auto objednáno 15 vozidel SEAT Ibiza a služební vůz CUPRA Formentor pro vrcholový management. V každém dalším roce (až do roku 2025) by měl QSC zakoupit dalších 40 nových vozů.

Věříme, že spolupráce s Quick Stop Carem bude v budoucnu čím dál rozmanitější. Vzhledem k tomu, že dnes nabízíme celkem deset značek aut, můžeme vyhovět jakémukoli požadavku na typ vozu, model a pohon včetně hybridů a elektrického pohonu. Navíc nabízíme naše služby téměř po celé ČR, což je pro Quick Stop Car, který bude působit ve všech krajích České republiky, velké plus,“ říká Pavel Vrecník ze společnosti Louda Auto, a.s..

Nejen SEAT Ibiza, ale i CITROEN C3 a Škoda FABIA

Louda Auto ale není jedinou akvizicí, se kterou začal Quick Stop Car spolupracovat. Na několika servisech budou pro zákazníky připraveny také Citroeny C3. Dodavatelem patnácti francouzských automobilů bude P Automobil import s.r.o..

Quick Stop Car nás oslovil s poptávkou na nová vozidla pro jejich nově vznikající projekt servisních míst. Tento ambiciózní projekt má naše uznání a tím, že QSC funguje v partnerství se společností ELIT, která je naším zákazníkem, navazování obchodní spolupráce je mnohem snazší. Věřím, že se QSC stane naším stabilním zákazníkem využívající vozidla značek z našeho portfolia, kam patří Peugeot, Citroen, Opel nebo DS a bude průkopníkem na poli multibrandu, jenž bude hrát čím dál větší roli ve fleetech tohoto typu,“ objasňuje David Čepelák ze společnosti P Automobil import s.r.o..

Ani česká Škodovka nebude u servisů Quick Stop Car chybět. Nové Fabie bude dodávat Autocentrum BARTH. „Už při první schůzce se nám zalíbil koncept celého projektu, přičemž vidíme ohromný potenciál růstu. Naše automobily bude klient využívat jako náhradní vozidla při servisu zákaznických vozidel. Klient odebírá všechna vozidla velice dobře vybavená, navíc jsou úplně nová, což určitě ocení především zákazníci servisu. Do budoucna očekáváme masivní navýšení počtu odebraných vozidel, jelikož se budou otvírat stále nové provozovny,“ uzavírá Tomáš Felcman, vedoucí fleetového oddělení ve společnosti Autocentrum BARTH.