Dnes je 1. 03. 2024

Pro sportovce, samotáře i milovníky luxusu: Sexuální pomůcky nabízejí zážitek podle povahy a koníčků

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Dub 20th, 2016
0 komentářů

Tak jako každému člověku sedí jiná barva oblečení, vyhovuje jiné auto a chutná jiný pokrm, stejně tak lze individuálnímu temperamentu a zájmům přizpůsobit erotické hračky, které vhodně okoření sexuální život. Díky tomu, že současný trh nabízí nepřebernou dávku možností, ideální pomůcku najde každý. Náš průvodce vám poradí, jak si nejlépe zpestřit sex v závislosti na tom, jací jste a co vás baví.

Ženy sportovkyně, designérky i umělkyně

Dámy, které vyznávají život v pohybu a sportovní aktivity si dopřávají po velkých doušcích, ocení například nafukovací masturbační křeslo s připevněným vibrátorem, na němž lze regulovat pohyb vlastním tělem. Sportovkyně, jejichž zálibou je fitness, mohou posílit milostné svaly za pomoci vaginální činky ve tvaru tulipánové cibulky nebo pivoňky, jež má vyšší hmotnost než klasické venušiny kuličky a pomáhá posílit pánevní dno.

Vyznavačky umění, bytové designérky a milovnice tradičních věcí v netradičním kabátě si oblíbí skleněné dildo mnoha tvarů a podob. Hladký, chladný povrch tvrzeného skla totiž nabízí intenzivní prožitek a skvěle se hodí také jako dárek k výjimečné příležitosti. Ženám, které se libují v luxusu, by v ložnici neměla chybět pomůcka, která slibuje nadstandardní prožitek. Takový garantuje perličkový vibrátor s dvojitou stimulací nebo speciálně tvarovaný vibrátor. Jsou-li vaším koníčkem velké rozměry, hodit se bude XXL dildo. Pokud je žena spíše submisivnější povahy a ráda přenechává aktivitu na muži, intenzitu sexuálního prožitku pomůže zvýšit bezdrátové vibrační vajíčko. To má dosah 10-15 metrů, takže vibraci může partner ovládat třeba z vedlejší místnosti nebo pod stolem v restauraci.

Muži milovníci, samotáři i nezkušení studenti

Také pro zástupce pánského pohlaví existuje mnoho variant, za pomoci kterých si mohou příjemně okořenit sexuální život. Pro náruživé milovníky je vhodná například vakuová pumpa, která patří k nejprodávanějším erotickým pomůckám pro muže u nás. „Balónkem si muž reguluje podtlak, díky kterému se do penisu nahrne více krve a tím dojde ke zvětšení objemu i citlivosti. Díky silnému podtlaku, široké manžetě a bytelné konstrukci dokáže pomůcka zlepšit erekci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu a muži mohou souložit jako za mlada. Pokud si do rukou vezme vakuovou pumpu žena, užijí si oba hodně legrace,“ vysvětluje Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon. Pojistit délku sexuálních hrátek umí také erekční kroužky, které mají podobné účinky jako vakuová pumpa. Mužům, kteří chtějí trénovat kondici, poslouží pružný masturbační návlek s jemnými výstupky uvnitř, pánové toužící po větším vybavení zase ocení prodlužovací návlek na penis.

Výrobci sexuálních pomůcek myslí také na muže bez partnerky. Pro samotáře jsou k dispozici například umělé vagíny, jejichž provedení i vnitřní struktura velmi pokročily a dnes již nabízejí pocit plně srovnatelný se skutečnou ženou. Také realistické nafukovací panny umí ozvláštnit sexuální prožitek. Pro mladíky a nezkušené studenty, kteří si přejí prodloužit výdrž, je vhodný tlumivý lubrikační gel, který dočasně sníží citlivost pohlavních sliznic, o několik minut tak odloží nástup ejakulačního reflexu a tím protáhnou sexuální styk.

Partneři, kteří milují netradiční aktivity

Pakliže si v posteli rádi hrajete, vyberte si pomůcky, které vašim hrátkám přidají punc autenticity. Kutilové, elektrikáři a milovníci napětí ocení hračky pro elektrosex. V této oblasti najdete pomůcky pro muže, ženy i společné partnerské dobrodružství. „Zážitkem pro pány může být například ergonomická pomůcka pro bipolární stimulaci prostaty, která stimuluje elektro impulsy od jemného brnění až po silné výboje. Ženám udělají radost vibrátory s elektro stimulací. Oba partneři si pak mohou dopřát společný zážitek v elektrorukavicích, kterými je protějšek může dráždit po celém těle,“ radí Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon s tím, že elektro stimulace se začíná stávat novým trendem. Pro erotické hry drsných žen a mužů jsou pak připravené nezbytné nástroje jako pouta, obojky, důtky, bičíky či svorky. Doktoři amatéři se zase neobejdou bez zrcadel zvaných spekulum či klystýru. Ten by neměl chybět ani ve výbavě análních průzkumníků, podobně jako anální vibrátor, nafukovací kolík nebo kuličky.

Pro gurmány, kteří se nespokojí s klasikou

Jestliže vám běžné sexuální pomůcky již nestačí, zkuste zapojit fantazii a poohlédnout se po něčem výjimečném. Gurmáni mohou využít toaletní vodu s přídavkem feromonů, která lze aplikovat na různá místa těla. Feromony totiž výrazně zvyšují sexuální přitažlivost druhého pohlaví. Podobně účinkují také takzvané španělské mušky, které zvyšují chuť na sex, prokrvují intimní orgány a umocňují prožitek. Tajemnou atmosféru ložnice pomohou navodit různé převleky a masky. Vložit do společně stráveného času v posteli esenciální masážní oleje a užít si vzájemně příjemný pocit masírování těla je vždy správným krokem. Kromě olejů se pro tyto účely hodí také masážní vibrátory, šimrátka či masážní svíčky. Partnerům, pro něž je společným koníčkem legrace a vtip, rozveselí postelové hrátky například nafukovací zvířátka, lízátko ve tvaru pohlavních orgánů, erotické stolní hry nebo třeba spodní prádlo se sloním chobotem. Potrpíte-li si na gastronomické zážitky, vybavte se jahodovým lubrikačním gelem, čokoládovou pastou pro malování na tělo nebo prádlem z bonbonů, které potěší i nejednoho milovníka sladkostí.