Dnes je 3. 02. 2023

Při přechodu k E.ON mohou zákazníci ušetřit tisíce. Úspora závisí především na jejich spotřebě

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Říj 6th, 2015
0 komentářů

Energetická společnost E.ON Energie, a.s., přichází na trh s doposud nejvýhodnější nabídkou na dodávku plynu. Při přechodu od konkurence mohou nově domácnosti i maloodběratelé ušetřit s produktem E.ON Variant v průměru 3 tisíce korun za rok v závislosti na konkrétní spotřebě a stávajícím produktu. Nabídka platí do konce února 2016.

Ceny za dodávku plynu v produktu E.ON Variant na 24 měsíců budou neměnné po dobu dvou let. „Produkt je ideální pro všechny, kdo chtějí dopředu znát cenu za dodávky plynu a zároveň potřebují jistotu, že se jeho cena po určitou dobu nezmění,“ říká Jana Střítězská, produktová manažerka ze společnosti E.ON Energie, a.s., s tím, že v závislosti na spotřebě ušetří zákazníci při volbě produktu Variant na 24 měsíců náklady za dodávku plynu také oproti jiným produktům společnosti E.ON.

Využít tento produkt mohou domácnosti a podnikatelé, kteří se rozhodli přejít od stávajícího dodavatele ke společnosti E.ON. „Výše úspory může být opravdu vysoká, vždy ale záleží na konkrétní spotřebě a produktu, který zákazník využívá u stávajícího dodavatele,“ vysvětluje Jana Střítězská. Například při roční spotřebě 10 MWh se mohou výdaje u konkurence (RWE plyn Standard) vyšplhat na 17 694 Kč. Oproti tomu s produktem E.ON Variant na 24 měsíců se náklady při stejné spotřebě sníží přibližně o 2 572 Kč. Při spotřebě 20 MWh je pak úspora ještě vyšší, dosahuje částky až 5 664 Kč za rok.

Sjednat produkt E.ON Variant na 24 měsíců si mohou zákazníci do konce února 2016 na bezplatné Zákaznické lince E.ON 800 77 33 22, na internetových stránkách www.eon.cz nebo v prodejních kancelářích společnosti E.ON. Zájemci si mohou nejdříve spočítat cenu za dodávku plynu pomocí kalkulačky, která je k dispozici na internetových stránkách společnosti E.ON.

 

Vysvětlivka: Pro výpočet byly použity ceny z Ceníku Variant na 24 měsíců z července 2015 pro distribuční území RWE GasNet, s.r.o., platného k 17. 6. 2015 a z Ceníku RWE plyn Standard v kategorii domácnost a maloodběratel pro zákazníky společnosti RWE Energie, a.s., jejichž plynové zařízení je připojeno k distribuční soustavě RWE GasNet, s.r.o., platného k 3. 5. 2013. Celková platba zahrnuje cenu za odebraný plyn, za služby obchodu a za distribuci. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH a bez daně ze zemního plynu. Tato inzerce nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy ani veřejnou nabídku ve smyslu příslušných ustanovení občanského zákoníku.