Dnes je 26. 02. 2024

Přechod na datově řízený úklid je díky Tork Vision Cleaning snazší než kdykoli předtím

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 7th, 2022
0 komentářů

Tork, značka společnosti Essity, představila v roce 2014 první průkopnický systém pro úklid založený na datech. V té době se jednalo o jedinečné inovativní řešení, jak pomoci správcům objektů a externím úklidovým firmám zvýšit efektivitu úklidu a lépe zacílit své síly. Pandemie koronaviru přinesla zvýšení požadavků na kvalitu úklidu, efektivitu práce a úroveň hygieny, což nutí celé úklidové odvětví zvládat více práce se stejnými, nebo dokonce menšími prostředky. Přechod na datově řízený úklid v tomto může významně pomoci.

Na základě svých bezkonkurenčních zkušeností s datově řízeným systémem úklidu a zpětné vazby od stovek spokojených zákazníků nyní Tork představuje rozšířenou nabídku nazvanou Tork Vision Cleaning.

„V průběhu let si naši zákazníci uvědomili, že datově řízený úklid přináší řadu výhod, mimo jiné například chytřejší obsazování pracovních pozic, rychlejší provedení úklidu a jeho optimální frekvenci,“ říká Charishma Kothari, ředitelka Essity pro služby a řešení. „Využitím poznatků získaných z dat v reálném čase dokázali naši klienti změnit celý svůj způsob práce a dosáhnout lepších výsledků tím, že umožnili svým úklidovým týmům pracovat chytřeji a efektivněji. V aktuálním zákaznickém průzkumu sto procent respondentů uvedlo, že jim datově řízený úklid pomáhá zlepšit hygienu v jejich zařízení, a 85 procent uvedlo, že jim pomohl zajistit bezpečnější prostředí během pandemie covidu-19.“5

Zlepšení nebylo nikdy jednodušší

S ohledem na své potřeby a požadavky si zákazníci mohou vybrat ze tří systémů úklidu založeného na datech. Tork Vision Cleaning využívá počítadla vstupů a připojených zásobníků, čímž uklízečům a úklidovým manažerům poskytuje přístup k údajům o okamžitých potřebách v reálném čase. Zahrnuje vše, co tito profesionálové potřebují, aby se datově řízený úklid stal integrovanou součástí jejich práce:

  • Hardware v podobě počítadel vstupů, záznamových bran a největší nabídky zásobníků připojených na Internet věcí na trhu spolu s širokou nabídkou náplní podle potřeb jakéhokoli zařízení.
  • Software pro úklidový management, který zobrazuje shromážděná data na stolních počítačích, tabletech nebo chytrých telefonech a usnadňuje tvorbu reportů a další administrativní úkony.
  • Program pro onboarding a vyhodnocování, který zahrnuje instalaci, školení, podporu a vyhodnocení obchodní hodnoty.

„Osmdesát procent našich zákazníků uvedlo, že díky používání Tork Vision Cleaning klesl počet jimi zaznamenaných stížností, což dokazuje hodnotu našeho systému. Sto procent našich zákazníků uvedlo, že by naše digitální řešení doporučili.6 Pomohlo jim zajistit nový hygienický standard během pandemie a připravit se na budoucnost zavedením přísnějších norem a přijmutím správného personálu,“ dodává Kothari.

Zjistěte více o tom, jak Tork podporuje firmy v zajištění nového standardu hygieny. Navštivte https://www.tork.co.uk/services/solutions/vision-cleaning/.

Poznámky:

  1. Měřeno na 13 tisících připojených zásobnících od června do prosince 2019 se zaměřením na dobu, po kterou je zásobník ve statusu prázdný ve srovnání s celkovým časem.
  2. Založeno na zpětné vazbě od zákazníků ke kontrolám zásobníků v průběhu šesti měsíců před instalací a po instalaci Tork EasyCube® (od června do prosince 2019). Měřeno v šestnácti zařízeních připojených na Tork EasyCube s průměrnou dobou potřebnou na kontrolu jednoho zásobníku 20 vteřin.
  3. Založeno na zdokumentovaných výsledcích dosažených třemi zákazníky, kteří si pořídili Tork EasyCube. Měřeno před a po zavedení.
  4. Měření spokojenosti zákazníků ve dvou Tork EasyCube umývárnách a dvou tradičně vybavených a udržovaných umývárnách na výstavě ISSA/Interclean v květnu 2016.
  5. Založeno na studii zpracované v dubnu 2021 mezi 34 zákazníky, kteří používají současný Tork Vision Cleaning v Evropě a Severní Americe.
  6. Založeno na studii zpracované v dubnu 2021 mezi 34 zákazníky, kteří používají současný Tork Vision Cleaning v Evropě a Severní Americe.

Poznámka: Systém Tork Vision Cleaning byl dříve znám pod názvem Tork EasyCube. Je k dostání ve vybraných evropských zemích.