Dnes je 9. 12. 2023

Praha hostí 9. workshop Cesty, zájemci se naučí samoléčivý proces

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Led 14th, 2015
0 komentářů

Ve dnech 21. až 22. 2. 2015 proběhne v Praze již devátý seminář Intenzivní Cesty. Jedná se o zcela unikátní metodu, která umí v těle nastartovat samoléčivé procesy. Ty mohou každému člověku pomoci od závažných nemocí, ale slouží i k vypořádání se s psychickými bloky.

Metoda Cesta vznikla na začátku 90. let díky Američance Brandon Bays. Té byl v oné době diagnostikován nádor dělohy, který byl velký jako basketbalový míč. Díky zmíněné metodě se jí podařilo zcela se z tohoto nádoru vyléčit za méně než 7 týdnů. Po této osobní zkušenosti Brandon Bays metodu rozvinula a stala se uznávanou terapeutkou, učitelkou a autorkou knih o Cestě, z nichž se staly bestsellery.

„Ačkoli se může zdát takové vyléčení jako téměř nemožné, byla metoda Cesta potvrzena výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů v oblasti buněčné biologie,“ vysvětluje terapeutka Simona Weiss, která Cestu ve své psychologické praxi používá již více než 10 let. „Z těchto výzkumů je patrné, že veškeré emoce vyvolávají v našem těle určité biochemické reakce. Pokud potlačíme emoce, dojde k zablokování buněčných receptorů a narušení zdravé komunikace mezi buňkami. V těle pak postupně vznikne porucha. Ta je nejprve skrytá a až postupem času se projeví jako vážná nemoc v místě zablokovaných buněčných receptorů,“ objasňuje Weiss.

Metodu Cesty se mohou zájemci naučit na semináři Intenzivní Cesta, který proběhne ve dnech 21. až 22. 2. 2015 v pražském KC City. Pro účast na něm není nutné mít diagnostikovaný nějaký konkrétní fyzický problém. Cesta totiž může pomoci každému změnit náhled na okolní svět a být spokojenější a svobodnější.

„Všichni si odmalička neseme určité psychické bloky a nezdravé chování, kvůli kterým v hloubi pociťujeme strach, nejistotu, obavy, smutek nebo deprese. Právě od těch nám může pomoci Cesta, jejíž základy budu na pražském semináři předávat formou workshopu,“ upřesňuje diplomovaná praktická psycholožka Simona Weiss. „Účastníci semináře si osvojí jednoduché a účinné nástroje, které budou moci používat v praktickém životě. Zájemci pak mohou své znalosti prohloubit následující den na navazujícím semináři Pokročilé nástroje,“ dodává Weiss. Více informací o Cestě a semináři, stejně jako přihlášky, naleznete na adrese www.cestabrandonbays.cz.