Dnes je 10. 12. 2022

Poláková pokračuje v tour a chystá se na koncert v Brně, vystaví na něm i obrázky od neslyšících

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 31st, 2019
0 komentářů

Po zaplněném FORU KARLÍN a až euforickém koncertu plném vizuálních i hudebních překvapení, pokračuje Barbora Poláková s kapelou ve svém turné. 2. listopadu proběhne dlouho očekávaný a vyprodaný koncert v SONO Music Club Brno. Fanoušci se mohou těšit na Kühnův dětský sbor, nové choreografie i aranže. Zpěvačka sice nebude při písni KDYBY létat, jako tomu bylo ve FORU, ale ve vstupních prostorách klubu se bude konat vernisáž obrázků, které namalovaly neslyšící děti právě k této písni.

Hudba pro všechny!

Hlavní poselstvím projektu je propojit svět slyšících a neslyšících pomocí vizuálních vjemů a dát celé akci charitativní přesah. „Kolem nás žijí lidé s různými handicapy a tím, že se můj život hodně točí kolem hudby, zajímá mě, jak například neslyšící hudbu vnímají. Proto jsme nejnovější klip k písni KDYBY otitulkovali a děti na obrázcích vyjadřují své pocity,“ říká zpěvačka. Obrázky si můžete koupit přímo na místě. Startovací cena se bude pohybovat kolem 250 Kč a výtěžek půjde na charitativní účely organizace Velvet Smile pro neslyšící.

Na nový videoklip k písni KDYBY se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=IZOYmuV85CA

Kromě obrázků na videoklip KDYBY zde najdete i výtvarná díla k písni Kronika zpěvačky Dáši Ubrové. Tento videoklip je opatřen i znakovou řečí. Záměr s obrázky je stejný, děti měly namalovat, jak na ně píseň vizuálně působí. Dražba se po skončení koncertu přesune i na sociální sítě. „Videoklip písně Kronika dává možnost vnímat hudbu nejen obrazem a vibracemi, ale i jinak ztvárněnou emocí. Jakou? Hudba je zde předávána prostřednictvím pohybů hlavy, těla a rukou – pomocí českého znakového jazyka. Existuje totiž široká paleta možností, jak lze vnímat hudbu, sami sebe a okolní svět,“ uzavírá Dáša Ubrová. I tady půjde výtěžek na podporu organizace pro neslyšící.

Na videoklip se podívejte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=y2BmV3ylZ5Y

Seznam dalších koncertů:

BARBORA POLÁKOVÁ TOUR 2019

  1. 11. 2019 – Brno, SONO Music Club
  2. 11. 2019 – Ústí nad Labem, Dům kultury
  3. 11. 2019 – Jablonec, Club WOKO
  4. 11. 2019 – Litomyšl, Music Club Kotelna
  5. 11. 2019 – Litomyšl, Music Club Kotelna
  6. 11. 2019 – Český Krumlov, Městské divadlo (přesunutý termín)