Dnes je 28. 11. 2022

Pohádkový advent v Centru Stromovka: Mikulášská nadílka, pohádkové hry či kreativní dílničky

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 4th, 2019
0 komentářů

Mikulášská nadílka, pohádkové hry či kreativní dílničky rozvíjející fantazii – advent v Centru Stromovka bude patřit dětem. Dospělí pak jistě ocení nabídku svařeného vína přímo v Tree Baru a vánoční speciality ve food zóně PARKet.

V Centru Stromovka už ze všech koutů dýchá vánoční atmosféra. Na období adventu připravilo vedení centra řadu akcí zejména pro děti. Ve čtvrtek 5. prosince přijde svatý Mikuláš, anděl a čerti s řinčícími řetězy. Mikulášskou družinu bude možné v centru zastihnout mezi 15. až 18. hodinou. Děti se mohou těšit na zábavné aktivity, jako jsou nejrůznější hry a kvízy, za jejichž splnění dostanou mikulášskou nadílku. Zájemci si také mohou nechat ozdobit obličej čertovským malováním. Návštěva Mikuláše však není vše, co děti během prosince v centru čeká. Připraveno je mnoho aktivit rozvíjejících dětskou fantazii.

Toulání pohádkovými světy

Co by to bylo za vánoční čas bez pohádek? Těmi se přitom děti mohou nechat okouzlovat nejen doma u televize, ale i přímo v naší food zóně PARKet. Od 7. prosince, kdy se dětem představí první dvě hry (Myška Eliška a Hříšná vánoční vesnice), se zde budou každou sobotu až do 21. prosince vždy od 11 do 12 hodin konat dětská představení vhodná pro děti od 3 do 9 let. Zatímco se ratolesti povezou na pohádkové vlně, mohou si jejich rodiče odpočinout u svařeného vína v Tree baru nebo si bezstarostně užít nákupy.

Vyrobte si s dětmi vlastní vánoční ozdoby na stromeček

Kreativní dětské duše určitě ocení i adventní dílničky v PARKet zóně v horní části centra. Ty zde budou probíhat od 17. do 21. prosince, vždy mezi 15. až 18. hodinou. Pro děti bude připraveno mnoho aktivit od malování a jiného tvoření až po dobývání různých kreativních rekordů – třeba o nejdelší vánoční řetěz. Se svými ratolestmi si můžete vyrobit i vlastní vánoční ozdoby. Vzácné rodinné chvíle si zase užijete a zvěčníte v dětském foto koutku.