Dnes je 10. 12. 2022

PERFECT CANTEEN získala strategického partnera

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 27th, 2020
0 komentářů

PERFECT CANTEEN naučila Čechy, že i firemní jídelna může dělat moderní a skvělou gastronomii. A originální podnikatelský koncept přitáhl pozornost podobně inovativního investora. Po šesti měsících námluv se PERFECT CANTEEN s tržbami přes 300 mil. Kč stává členem rodiny HOPI HOLDING a.s. a získává tak silného a dlouhodobého partnera, s jehož pomocí si snadněji sáhne nejen na ty nejkvalitnější suroviny, ale také na nové obchodní příležitosti a synergie.

Gastronomický um šéfkuchaře

Zakladatel PERFECT CANTEEN Filip Sajler, který v minulosti vařil pro takové hvězdy jako Madonna, Tiger Woods nebo Garry Kasparov, zůstává nadále jejím výkonným ředitelem a bude zodpovědný hlavně za strategii a kvalitu. HOPI HOLDING pak do firmy přináší nejen dlouhodobou stabilitu a rozvoj, ale i jednu velmi šťastnou synergii. Součástí skupiny HOPI je totiž mj. i značka jogurtů HOLLANDIA, AD FineDine producent prémiových antipast a delikates, ekologicky hospodařící farmy Otročín a Bemagro nebo jedinečný HOPI CEE FISH HUB, která se specializuje na logistiku ultra čerstvých ryb a mořských plodů v CEE regionu. Gastronomický um šéfkuchaře Filipa Sajlera a jeho lidí tak získá příležitost ještě víc vyniknout díky čerstvým surovinám v té nejvyšší kvalitě. Ambice PERFECT CANTEEN s novým strategickým partnerem jsou proto nemalé – šířit myšlenku vyšší kultury firemního stravování v rámci celého středoevropského prostoru.

Pro skupinu HOPI HOLDING je majoritní vstup do PERFECT CANTEEN ideálním doplněním portfolia. HOPI HOLDING je kapitálově silný a strategicky zkušený partner, který dá PERFECT CANTEEN nové možnosti, jak podnik dál dlouhodobě rozvíjet a rozšiřovat.

Firemní stravování kvalitně

Společnost PERFECT CANTEEN založili v roce 2004 Filip Sajler a Mirek Kotaška s myšlenkou přinést do firemního stravování kvalitu, jakou lidé znali jen z fine dining. Svůj novátorský koncept postavili na prvotřídních surovinách a profesionalitě personálu. O úspěchu firmy svědčí fakt, že aktuálně provozuje už 20 firemních restaurací pro TOP klienty, jako jsou Avast, Generali Česká pojišťovna, Řízení letového provozu, Immofinanz, Moneta, O2, Penta, Makro, Sazka a další.

HOPI HOLDING a.s. je rodinná společnost podnikající v oblasti logistiky, potravinářství a zemědělství na území šesti evropských států. Svým dceřiným společnostem holding poskytuje stabilní zázemí, společné hodnoty i možnost vzájemného sdílení služeb a informací. Důraz firma klade na kvalitní život zaměstnanců, pocit vzájemnosti a důvěry a podporu velkého množství společensky odpovědných projektů. Více na www.hopiholding.eu