Dnes je 2. 02. 2023

Nový trend v prodeji obuvi: virtuální výběr bot ve 3D

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Dub 7th, 2014
0 komentářů

Značka dámských bot Tamaris minulý týden v Česku odstartovala ojedinělou kampaň, v rámci které představuje revoluční novinku v prodeji obuvi. Jedná se o unikátní aplikaci pro chytré telefony, která umožňuje prohlížení obuvi ve 3D animaci přímo z pohodlí domova. Pomocí jednoho kliknutí si lidé mohou důkladně prohlédnout nejen vybranou obuv, ale i další modely z nejnovější kolekce.

Nová verze aplikace Junaio- App je určena pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem iOS a Android. Lidé si mohou tuto aplikaci snadno stáhnout do svých chytrých telefonů v obchodech AppStore nebo Google Play. Poté, co svůj telefon namíří na fotku vybraného modelu například v časopise, příslušná bota se jim zobrazí ve 3D animaci. Zde si ji mohou prohlížet z různých úhlů, libovolně přibližovat či oddalovat. „V rámci vizualizace 3D se mohou zákazníci detailně podívat na strukturu podšívky nebo podpatku, a to nejen u vybraného modelu z fotky, ale i dalších bot. Dalším kliknutím pak lze přejít na mobilní optimalizované stránky Tamaris, kde jsou k vidění také ostatní modely kolekce,“ uvedla Iva Macháčková, jednatelka společnosti Afeli, která již řadu let buduje značku Tamaris v České republice. „Díky aplikaci lze rovněž vyhledat nejbližší prodejnu, ve které se Tamaris prodává. V budoucnu se navíc počítá s tím, že aplikace ukáže, kde se vybraný model obuvi v požadované barvě a velikosti nachází, a také nejkratší cestu, jak se k ní dostat,“ doplnila Macháčková s tím, že tak to již funguje v Německu.

Tamaris_Schuhe_in_3D_im_Junaio_Channel

Vlivem moderních technologií se mění i chování zákazníků a jejich potřeby.  Smyslem nové aplikace je usnadnit lidem jejich každodenní život. „Snažíme  se Tamaris přiblížit i pracovně vytíženým ženám, které nemají dostatek  času procházet obchody a vybírat z velkého množství zboží. Pro tyto ženy  může být ideálním řešením to, že si mohou vybrané modely prohlédnout v  pohodlí domova či kanceláře,“ vysvětlila výhradní distributorka značky  Tamaris v České republice Iva Macháčková. Systém aplikací pro chytré  telefony byl poprvé rozšířen mezi partnerskými společnostmi značky  Tamaris v Německu. Nyní mohou spotřebitelky najít adresy prodejen a  obchodů s Tamaris po celém světě. Podle majitelů společnosti Wortmann,  která vyrábí a formou regionálních zastoupení distribuuje obuv značky  Tamaris, bude tento distribuční kanál prodeje neustále nabývat na  důležitosti.