Dnes je 27. 09. 2022

Nový jihomoravský ubytovací komplex u Aqualandu Moravia vyšel na 60 milionů korun, lidé jej mohou využívat už v dubnu

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Bře 2nd, 2016
0 komentářů

Jihomoravský akvapark Aqualand Moravia dokončuje výstavbu nového ubytovacího zařízení. Aqualand Inn Hotel stojí přímo u budovy akvaparku a nabídne více než sto lůžek. Ubytovací komplex pokrývající téměř 6 tisíc metrů čtverečních vyšel celkem na 60 milionů korun. A první hosté se mohou ubytovat už v dubnu.

Lidé přijíždějící do největšího akvaparku v Česku Aqualandu Moravia nebudou muset hledat ubytování daleko, Aqualand Inn Hotel se totiž nachází přímo u akvaparku, na břehu novomlýnských nádrží s výhledem na Pálavu. Již v průběhu dubna nabídne přes sto lůžek. A hosté si budou moci vybrat hned z několika variant pokojů. „Ubytovací komplex nabízí čtyři verze pokojů – Standard, Superior, De Luxe a Rodinný apartmán. Chceme uspokojit i náročné klienty. Očekáváme, že zájem bude především ze strany individuálních návštěvníků, párů a rodin s dětmi nebo firemních zákazníků,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Celkové náklady na výstavbu ubytovacího zařízení dosahují šedesáti milionů korun. „V ceně se odrážejí naše požadované nároky na vyšší standard provedení hotelových pokojů, stejně tak úpravy exteriéru. Komplex jsme plánovali tak, aby byl citlivě zasazen do unikátního prostředí malebné Pálavy,“ konstatoval Pavlacký. Na plánech nového komplexu se proto podílel i zkušený designér. Hlavním požadavkem přitom byla právě stylizace do prostředí Pálavy. Výsledkem je několik domečků, které celý komplex tvoří. Ten zaujímá 6 tisíc metrů čtverečních, aby poskytoval dostatek prostoru pro všechny ubytované hosty. Návštěvníci jistě také ocení například minibary, kávový servis, trezor, fén či Wi-fi zdarma. Výjimečný je pak rozhodně výhled na Pálavu přímo z hotelového areálu.

Součástí ubytování bude i neomezený vstup do Aqualandu Moravia, přičemž lze využít jak zábavní, tak i relaxační část akvaparku. Během roku nebudou chybět speciální nabídky pro hosty, jako třeba možnost nočního koupání. „Pro ubytované návštěvníky chystáme řadu doprovodných služeb. Například ručníkový servis v areálu, možnost vstupu do akvaparku vlastním vchodem přímo z recepce či snídaňovou restauraci s přípravou pokrmů přímo před hostem a lobby bar,“ doplnil Pavlacký. Ještě letos se ubytovací komplex rozroste o čtyři apartmánové – takzvané free – domky, které kapacitu areálu ještě navýší.

A jak se lidé ubytují? Po příjezdu obdrží náramkový čip, který slouží nejen pro otevření pokoje či pro vstup do areálu akvaparku, ale host jej využije též pro objednání jakýchkoliv doplňkových služeb. Cena pokojů bude stanovena pohyblivě v návaznosti na včasnou rezervaci a obsazenost hotelu. „Nejrychlejší návštěvníci budou mít možnost nákupu ubytování téměř za cenu vstupů do Aqualandu Moravia. I v žádanějších termínech nabídneme ceny, které budou společně s pobytem v akvaparku výhodné,“ uzavřel ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

 

Vizualizaci ubytovacího  komplexu si můžete prohlédnout zde.