Dnes je 7. 12. 2022

Nový hotel u Aqualandu Moravia otevírá v květnu. Investice vyšla na 60 milionů korun

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Dub 28th, 2016
0 komentářů

Jihomoravský Aqualand Moravia otevírá už první májový den nový ubytovací komplex. Lidé budou moci využít i různých nabídek a slev, které jsou s otevřením hotelu spojené. Rezervační systém je již v provozu na www.aqualandinn.cz. Největší výhodou je neomezený vstup do akvaparku v ceně ubytování. Hotelová kapacita areálu navíc v Pasohlávkách dosud chyběla. Investice do jeho výstavby vyšla na 60 milionů korun.

Ubytovací komplex pokrývá šest tisíc metrů čtverečních a nabízí více než sto lůžek. Aqualand Inn Hotel se nachází přímo u akvaparku, na břehu novomlýnských nádrží s výhledem na Pálavu. „Aqualand Moravia si zakládá na velmi vysoké kvalitě a komplexnosti služeb a vlastní hotel logicky v tomto portfoliu chyběl nejvíce. Chceme návštěvníkům dopřát nejen kouzelný relaxační, adrenalinový a gurmánský zážitek, ale také možnost ubytování v rámci našeho komplexu s bonusem čerpat výhody spojení hotelu s akvaparkem,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Nabídka vyššího standardu ubytování v pokojích a apartmánech hotelu rovněž doplní možnosti ubytování v rámci celého turisticky atraktivního regionu.

Ubytovací komplex nabízí čtyři verze pokojů – Standard, Superior, De Luxe a Rodinný apartmán. Cílem je uspokojit i náročné klienty včetně firemních zákazníků. Lidé ještě před otevřením hotelu zadali několik desítek rezervací. Je to dáno vysokým zájmem návštěvníků tradičně o letní termíny dovolených. „Registrujeme též zvýšenou poptávku po květnových termínech ubytování, a to díky zaváděcí nabídce, kterou jsme zveřejnili. Díky povaze našeho akvaparku jsou mezi zájemci zejména rodiny s dětmi, které využívají především pokoje kategorie De Luxe určené právě pro čtyřčlenné rodiny a také páry,“ uvedl Pavlacký.

Hotelový komplex čeká zatěžkávací test v podobě přicházející letní sezony. „Pečlivě jsme se na ni chystali. Připraveny jsou i zdánlivé maličkosti pro pohodlí hostů. Například náramkový čip, který slouží jak pro pohyb v celém areálu, tak pro vstup do všech částí akvaparku či pro využití dalších služeb,“ dodal Pavlacký.

Ubytovací kapacita se dále rozšíří ještě i o prázdninách. Nově přibudou čtyři apartmány moderního typu bydlení v takzvaných free domcích, které se budou nacházet v rámci hotelového komplexu. Každý z apartmánů se skládá z ložnice a obývací části s vybaveným kuchyňským koutem, má vlastní sociální zařízení a terasu. Jeden apartmán pokryje kapacitu až pěti osob a je vhodně řešen pro rodinu s dětmi.

Návštěvníci v akvaparku před otevřením letní sezony mohou kromě četných atrakcí využít i sirné koupele při balneo procedurách. Tato voda má blahodárný vliv na lidský organizmus, její pozitivní účinky spočívají zejména v oblasti snížení bolestí pohybového aparátu, ve zlepšení pohybů kloubů končetin a páteře, úlevě pro osoby s revmatickým onemocněním a zlepšení celkové kondice. Zdrojem je pramen geotermální vody s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek s výstupní teplotou pramene 41,7 °C, který je v Česku zcela unikátní. Vyvěrá v hloubce 1 450 metrů pod terénem a jde o druhý nejsilnější sirný pramen v České republice.