Dnes je 10. 12. 2022

Nový hotel u Aqualandu Moravia je na letní sezónu téměř vyprodaný, lidé se začali objednávat už i na podzim

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Čvn 23rd, 2016
0 komentářů

Nový hotel u Aqualandu Moravia, který areál akvaparku obohatil začátkem května, už je na letní prázdniny téměř vyprodaný. Rezervováno je už více než 80 procent ubytovacích prostor v červenci a srpnu. O letní měsíce mají zájem hlavně rodiny s dětmi a páry, které si rezervují většinou týdenní pobyty. Hotel Aqualand Inn už také registruje první podzimní objednávky, zejména na začátek října, kdy se v nedalekém Brně koná mezinárodní strojírenský veletrh. Na podzim si lidé objednávají zejména kratší pobyty, často jde o třídenní turnusy pro firemní klientelu.

Čerstvě dokončený Aqualand Inn Hotel navštěvují zejména hosté ze vzdálenějších míst České republiky a ze zahraničí. „Díky ubytování v našem hotelu přímo u Aqualandu Moravia, které nově poskytujeme od 1. 5. 2016, již lidé nemusejí složitě hledat ubytování v blízkém či vzdálenějším okolí. Naši zákazníci vítají možnost komfortu, kdy při rezervaci hotelu automaticky dostanou vstup i do akvaparku. Díky on-line rezervaci, kdy si zvolí typ ubytování a ověří volnou kapacitu, si jednoduše zařídí komfortní pobyt v celém našem areálu. Též si mohou dopřát třeba skleničku místního vína s vědomím, že do hotelu to mají opravdu jen pár kroků,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Lidé si podle něj chválí luxusně zařízené a komfortní pokoje, bohaté snídaně v PRIMA baru a možnost zajít si do areálu akvaparku přímo v hotelovém županu, přes speciální turniket určený pouze pro hotelové hosty. „Mohou tak být bez jakéhokoliv zdržení hned u vody či na tobogánech,“ dodal Pavlacký.

Kromě na týdenní pobyty jezdí do nového hotelu lidé i na víkendy, a pobyt v areálu kombinují s turistikou a cykloturistikou. Podtrhují tak skutečnost, že jižní Morava a region Pálavy patří k nejnavštěvovanějším místům v republice. V této souvislosti návštěvníci jistě přivítají fakt, že se hotelová kapacita v Aqualandu ještě zvýší. Od začátku července budou v provozu čtyři nové free domky. Jedná se o moderní typ ubytování až pro 5 lidí, jehož součástí je mimo jiné vybavená kuchyň s možností přípravy vlastního jídla a místnost pro úschovu kol.

„Očekáváme, že tohoto typu ubytování využijí hlavně rodiny s dětmi a též cyklisté. Nově jsme do hotelového areálu umístili trampolínu pro děti. Chystáme rovněž výstavbu dětského hřiště, a to přímo v blízkosti recepce. Zde budou mít rodiče možnost posedět si na kávě či sklence vína, zatímco se děti hned vedle a za přímého dohledu rodičů budou moci vydovádět na hřišti,“ prozradil Pavlacký. Provozovatel areálu již na podzimní měsíce chystá také vylepšení stávající kongresové místnosti s výhledem přímo na Pálavu.