Dnes je 30. 01. 2023

NOVOROČNÍ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK DO AQUALANDU MORAVIA

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Led 6th, 2017
0 komentářů

Patří mezi vaše novoroční předsevzetí více odpočinku a zábavy? Pak máte nyní jedinečnou příležitost, jak si zajistit vstupenky do největšího vodního světa v České republice Aqualandu Moravia a užít si pořádný adrenalin na tobogánech nebo naopak maximální relax ve Forum Romanum Wellness.

Aqualand Moravia přichází po velkolepých oslavách nového roku s jedinečnou nabídkou pro všechny svoje příznivce, milovníky adrenalinových zážitků a relaxace. Na e-shopu Aqualandu Moravia jsou momentálně v prodeji vstupenky za nejnižší garantované ceny v tomto roce.

První varianta výjimečné nabídky je celodenní vstup do zóny AQUA, kde se můžete do sytosti vyřádit až ve 12 bazénech s celkovou plochou 3 000 m2 a na 20 tobogánech a skluzavkách. Termální voda v bazénech Aqualandu Moravia s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek blahodárně působí na pohybový aparát a kožní nemoci. K dispozici jsou také vířivky, protiproud, chrliče, venkovní bazén Riviéra Pool nebo vodní hřiby. Občerstvit se můžete přímo v bazénu ve vodním baru.

Pro návštěvníky jsou celoročně během víkendů připraveny animační programy plné zábavy a soutěží. Lednové animace se ponesou v duchu rockových hvězd.

Druhou variantou je vedle vstupu do zóny AQUA rovněž vstup do saunového světa FORUM ROMANUM WELLNESS. Zde na návštěvníky čeká celkem až 24 saun a procedur. Kromě finské sauny mohou využít tepidárium, infrakabinu, biosaunu, caldarium, odpočinout si ve vířivce nebo obdivovat nádherný výhled na Pálavu z venkovního bazénu o teplotě 34 stupňů. Každou středu a sobotu navíc probíhají stále oblíbenější saunové ceremoniály. V neděli je saunový svět otevřen i pro děti.

Nepropásněte možnost předzásobit se vouchery do Aqualandu Moravia s platností až do června 2017. Nabídka platí omezeně do 17. ledna pouze na www.koupejse.cz.