Dnes je 9. 12. 2022

Novinky 2016: hotel, fotka na památku, chill out zóna či například vodní bar

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Čvn 1st, 2016
0 komentářů

Nejmodernější český akvapark Aqualand Moravia startuje letní sezónu s několika novinkami. Lidé si mohou užít odpočinek v nové chill out zóně nebo vyzkoušet nový vodní bar ve venkovním bazénu Riviéra. A nově lze využít i domečky, které vyrostly pár kroků od akvaparku. Základní novinky vám krátce představíme. Užijte si léto naplno!

  • Bar přímo ve venkovním bazénu Riviéra

Ve venkovním bazénu Riviéra pro vás vyrostl nový vodní bar. A protože nás podle vědců čeká velmi teplé léto, nemusíte tak v horkém počasí ani vylézat z vody. Nejrůznější drinky i jiné dobroty pro vás totiž připraví personál přímo v bazénu.

  • Po jízdě do zóny odpočinku

Letošní léto bude i ve znamení odpočinku. Připravili jsme pro vás novou chill out zónu. A to hned u oblíbeného bazénu Riviéra. Součástí je i bar, který je kousek od venkovního Burger baru. Vychutnat si můžete například letní fresh drinky. Jako bonus si užijete krásný výhled na malebnou Pálavu. Mysleli jsme i na milovníky zmrzliny. Další novinkou je totiž zmrzlinový bar, který jistě ocení nejen děti, ale i dospěláci. Kvalitní kopečková zmrzlina a oblíbené nanuky čekají jen na vás. Součástí chill out zóny bude také místo pro pěnovou párty, výuku tanců, ale i privátní lůžková zóna s VIP servisem. Nebude chybět ani místo pro venkovní masáže. I letos můžete samozřejmě navštívit restauraci Imperium, kavárnu Coffeeland, Wellness bar, Pool bar, Pizzerii Marcus, Grill bar, ledové tříště, Burger bar a Crepes. Uff, výběr je to tedy pořádný!

  • Pochlubte se babičce

Každý si jistě pamatujete ten pocit, když jedete po nějakém z našich super tobogánů. Letos si budete moci zvěčnit i svůj výraz. Máme pro vás totiž připraven takzvaný photopoint v hale Adrenalium. Ten vás automaticky vyfotí při jízdě na tobogánech. Jakmile dofičíte, můžete si fotku prohlédnout. Když se vám bude líbit, objednáte si ji za poplatek. Zakoupit lze buď vytištěnou fotografii, nebo jen digitální podklady zaslané na e-mail.

  • Dobrá zpráva pro netrpělivé!

Určitě znáte čekání ve frontě. Pro ty z vás, kteří to bytostně nesnáší, máme novinku. Stačí projít turniketem se svým čipem a získáte za malý poplatek raft pro první jízdu na tobogánu. Výhoda? Nemusíte čekat frontu u dojezdu. Alespoň tak. Fronty ale mají i své výhody, přece. Můžete se seznámit s ostatními návštěvníky!

  • 7D kino

Nově jsme pro vás otevřeli také 7D kino, které najdete v pravé části vstupní haly Aqualandu Moravia. A to ještě před turnikety. Dostanete 3D brýle jako v klasickém kině. Tato zábava bude dostupná i lidem z venku bez vstupenky do akvaparku.

  • Se vstupenkou z e-shopu vás rychleji odbavíme

Vstupenky do Aqualandu Moravia si můžete kupovat online na našem e-shopu: koupejse.cz. Vstupenky z e-shopu pro vás znamenají i rychlejší odbavení při vstupu do akvaparku. Na pokladně číslo 6 se totiž odbavují vouchery právě z e-shopu. Můžete si tak ušetřit čas.

  • Z tobogánů rovnou do postele

Otevřeli jsme nový hotel Aqualand Inn, který se nachází pár kroků od akvaparku. Můžete si vybrat z několika typů pokojů. Součástí ubytování bude i neomezený vstup do Aqualandu Moravia, přičemž lze využít jak zábavní, tak i relaxační část akvaparku. Během roku nebudou chybět speciální nabídky pro hosty, jako třeba možnost nočního koupání.

  • Pohodlná doprava taxíkem

Pokud se vám nechce vyrazit do Aqualandu Moravia autem či na kole, máme pro vás novou možnost. U vchodu do Aqualandu Moravia mají stanoviště taxíky TOP1TAXI. Ty vás svezou, kamkoliv potřebujete.

  •  Výhodnější vstupenky a pohodlná doprava

Aqualand Moravia spolupracuje s Kordis JMK. Díky tomu můžete mít výhodnější vstupné k nám do akvaparku. Jak to funguje? Návštěvník s platnou jednorázovou, jednodenní či předplatní jízdenkou IDS JMK získá nárok na slevu na vstupné zakoupené na pokladně ve výši 10 %, a to jak do Aqualandu Moravia, tak i do wellness části. Slevu mohou takto získat všechny věkové skupiny. Slevy se však nevztahují na permanentky, akční nabídky, vstupné koupené na e-shopu www.koupejse.cz a na slevových portálech. Sleva 10 % se také nevztahuje na poplatek za přechod mezi zónami.

  • I u nás si vyberete peníze z bankomatu

Potřebujete si vybrat peníze? Nově pro vás máme ve vestibulu u pokladen bankomat RFB. Pokud si tedy najednou potřebujete doplnit peněženku, nemusíte zoufat. I tuto službu u nás najdete. Bankomat mohou využít návštěvníci Aqualandu Moravia, ale též hosté ubytovaní v hotelu Aqualand Inn.