Dnes je 24. 02. 2024

Nové předstěnové instalační systémy společnosti Alcaplast přináší jednodušší montáž i tišší chod

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Říj 23rd, 2016
0 komentářů

Společnost Alcaplast, největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, uvádí na trh novou řadu předstěnových instalačních systémů. Instalatéři mohou očekávat jednodušší a rychlejší montáž, uživatelé pak tišší chod WC systému. Zakoupit si nové systémy bude možné již od poloviny října.

Po více než dvou letech vývoje nových produktů uvedla tuzemská společnost Alcaplast na trh novou řadu předstěnových instalačních systémů. „Za patnáct let výroby předstěnových instalačních systémů jsme nasbírali mnoho poznatků, které jsme při výrobě nových modelů využili. Nově vyvinuté produkty jsou tak díky našim dlouholetým zkušenostem dokonalejší a odpovídají moderním trendům i poptávce na trhu,“ uvedla Radka Prokopová, výkonná ředitelka společnosti Alcaplast. Z počátku se předpokládá souběh obou produktových řad, do budoucna však inovované modely nahradí ty stávající.

Změny u nových předstěnových instalačních systémů zaznamenají jak koncoví uživatelé, tak instalatéři. „Montáž nových systémů bude jednodušší a rychlejší. Udělali jsme maximum pro to, abychom instalatérům usnadnili práci. Vycházeli jsme také z jejich zpětné vazby a i do budoucna budeme za další připomínky či nápady ke zlepšení vděční. Uživatelé pak mohou očekávat kultivovanější a tišší chod WC a zároveň také vyšší fixaci tlačítka na zdi,“ vyjmenovala hlavní výhody nových produktů Prokopová. Projektantům jsou již nyní k dispozici běžné 3D formáty jednotlivých modelů. Brzy dojde také k aktualizaci BIM objektů.

Předstěnové instalační systémy společnosti Alcaplast se vyznačují snadnou kombinovatelností se všemi ovládacími tlačítky Alca. „Při vývoji nových systémů bylo vůbec nejsložitější sladit všechny mechanismy tak, abychom dokázali dodržet kritéria kompatibility, na kterou jsou u nás zákazníci zvyklí,“ vysvětlila Radka Prokopová ze společnosti Alcaplast a dodává, že i nové předstěnové instalační systémy tak zůstávají plně kompatibilní se všemi stávajícími ovládacími tlačítky.