Dnes je 7. 02. 2023

NetBrokers Holding vstupuje do společnosti Superpoistenie, s.r.o.

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Říj 1st, 2015
0 komentářů

Skupina NetBrokers Holding, a.s., vstupuje do společnosti Superpoistenie, s.r.o., která na Slovensku provozuje online srovnávač pojištění Superpoistenie.sk. NetBrokers Holding, který je rovněž 100% vlastníkem největšího srovnávače pojištění v České republice – ePojisteni.cz –, se tak jako většinový vlastník Superpoistenie.sk stává dominantním hráčem na poli online pojištění i na Slovensku.

Superpoistenie.sk je jedním z nejstarších srovnávačů pojištění a prvním srovnávačem, který na Slovensku zavedl uzavření pojistné smlouvy online, bez potřeby podepisování „papírové smlouvy“. Vznikl v roce 2007 a dnes je největším srovnávačem s kompletní nabídkou pojistných produktů povinného ručení. Mimo to nabízí i havarijní pojištění, cestovní pojištění a další pojistné produkty. Superpoistenie svým uživatelům dodalo již přes 2,000,000 srovnání pojištění a uzavřelo přes 150,000 pojistných smluv.

NetBrokers Holding provozuje na slovenském trhu od letošního roku již srovnávač mobilních tarifů Tarifomat.sk s ambicí stát se v krátké době dominantním nástrojem slovenských uživatelů při výběru telekomunikačních služeb. Akvizice Superpoistenie.sk umožní rozšířit portfolio služeb, které NetBrokers Holding poskytuje na Slovensku, na podobnou úroveň, jako má v České republice. Management Superpoistenie se nemění, v čele dále zůstávají dosavadní jednatelé Marek Dudáš a Viktor Habura.

„Slovenský trh vnímáme jako logické místo pro expanzi NetBrokers Holding a oblast online prodeje pojištění je ta, kde máme nejhlubší know how. Věříme, že během velmi krátké doby budeme schopni obohatit nabídku produktů, a zejména úrovně služeb, a ukážeme statisícům slovenských uživatelů, že Superpoistenie.sk je nejlepší místo pro výběr a nákup kvalitního pojištění, poskytující zároveň nadstandardní servis,“ uvedl Dušan Šenkypl, CEO NetBrokers Holding.

„Superpoistenie.sk si za 8 let působení na trhu vybudovalo velmi silnou pozici a získalo oprávněně pověst velmi kvalitní značky. Spolupráce s NetBrokers Holding, a obzvláště ePojisteni.cz, je pro nás další výzvou. Naším cílem je posunout Superpoisteni.sk na podobnou pozici a velikost, jakou má ePojisteni.cz v České republice,“ říká Marek Dudáš, jednatel Superpoistenie. „Zázemí finančně a personálně silného investora nám umožní výrazně více zviditelnit Superpoistenie i zásadně navýšit počet obsluhovaných klientů,“ dodává Viktor Habura, druhý jednatel společnosti.