Dnes je 7. 02. 2023

Nehoda nebo porucha nákladního vozidla? Členům Axigonu odteď pomůže po celé Evropě 41 000 profesionálních servisních partnerů

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Lis 18th, 2015
0 komentářů

Porucha nákladního vozidla či autobusu v cizině může firmy přijít na mnoho tisíc euro. Členové nákupní aliance Axigon budou ale mít odteď jistou pomoc po celé Evropě 24 hodin denně, a to bez obav z přemrštěného účtu. Ceny oprav budou znát dopředu, takže nehrozí žádná nepříjemná překvapení. Řidiči navíc u sebe nemusejí mít hotovost. Platby probíhají na základě faktury vystavené po celém asistenčním zásahu. To vše díky partnerství Axigonu se společností Servis 24.

Držitelé tankovacích karet Axigon mají na všech čerpacích stanicích Shellu slevu 1,20 Kč/l ze stojanových cen a mohou využívat i výhodných plošných cen, které jsou stejné na pumpách na dálnici D1 i v zapadlých obcích. Díky nákupní alianci teď mohou i ty nejmenší firmy čerpat stejné služby jako společnosti s obřími firemními flotilami i pokud jde o poruchy. „Společnost Servis 24 má zhruba 41 000 servisních partnerů po celé Evropě, včetně Skandinávie, Běloruska, Ruska a Ukrajiny. Členové nákupní aliance Axigon tak mají jistotu, že jejich vozidlo nezůstane stát nepojízdné tisíce kilometrů od domova. Obratem se o něj postarají prověření profesionálové,“ uvedl generální ředitel nákupní aliance Axigon Damir Duraković. Svoje náklady přitom mají členové Axigonu pod kontrolou. Garantované ceny dopředu vyčtou ve speciálním zvýhodněném ceníku.

A ušetří i jinak. Standardně jen samotná organizace pomoci v ČR stojí 1 000 Kč, v zahraničí dokonce 2 400 Kč. A k tomu je třeba započítat ještě poplatek zahraniční centrále, případně i poplatek za zajištění bezhotovostní platby. S Axigonem je ovšem organizace pomoci pro zařazená vozidla zcela zadarmo. Za zařazení vozidla platí členové Axigonu pouze 69 Kč (bez DPH) měsíčně. Pokud vědí, že ochranu budou potřebovat pouze na část roku, pak vozidlo mohou zařadit do programu třeba jen na tří měsíce. „Asistenční služba Servis 24 vyslyší i firmy, které preferují neznačkový servis, či vyhoví v případech, kdy je ten značkový příliš vzdálený. Spolupráce se značkovými i neznačkovými servisy nabízí výrazně hustší síť servisů, efektivnější pomoc a případně i nižší ceny oprav,“ dodal Duraković.

Ve stresu s poruchy či nehody přitom řidič nemusí řešit placení. Na každé zařazené vozidlo je totiž předem schválený kreditní limit ve výši alespoň 1 500 EUR (s možností individuálního navýšení), za který ručí AXIGON. Členové Axigonu platí na základě faktury, která bude vystavena až po celém asistenčním zásahu.