Dnes je 4. 10. 2022

Nákup elektrokola se na jaře vyplatí, E.ON nabízí slevu až 4 000 Kč

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Bře 21st, 2016
0 komentářů

Energetická společnost E.ON přichází i letos na jaře se slevou až 4 000 Kč na nákup nového elektrokola značky Lectron. V loňském roce tuto slevu využilo více než 160 zákazníků E.ON, kteří mohli na novém elektrokole pohodlně a rychle cestovat ve městě i v přírodě. Prvních 50 zákazníků obdrží k nákupu také batoh s cyklovýbavou.

Zvýhodněná cena od společnosti E.ON se vztahuje na kola s elektrickým asistovaným pohonem značky Lectron a platí na území České republiky. „Slevu je možné uplatnit bez časového omezení v jedenácti prodejnách umístěných v České republice. Platí na všechny typy elektrokol Lectron – městská, trekingová, skládací i horská,“ říká Roman Tušl ze společnosti E.ON. Pro prvních 50 zákazníků je navíc připraven batoh s cyklovýbavou, která zahrnuje reflexní pásky, světlo a sadu s nářadím.

Elektrokola dávají lidem možnost za pomoci asistence motoru prokličkovat městem nebo se vydat na delší výlety přírodou. Kromě moderního designu poskytují současné technologie též dlouhý dojezd, nízkou hmotnost a značkové komponenty. Popularita elektrických kol v Česku narůstá, což potvrzuje Václav Dvořák, vedoucí projektu Lectron Bike Centrum: Oblibu elektrokol spatřuji zejména v tom, že elektrifikace umožnila objevit radost z jízdy na kole všem, kterým z důvodu věku či fyzických sil nebyla dříve dostupná. Elektrokolo většinou nejede samo jako motorka, ale pomáhá při šlapání. Tím zajišťuje zdravý pohyb, jehož náročnost si jezdec může nastavit na ovládacím panelu.

V rámci aktuální slevové akce E.ON mohou lidé vybírat až z 20 různých modelů elektrokol. Více informací je možné najít na webu www.eon.cz/lectron, kde je pro zájemce rovněž uveden postup, jak si bezplatně vygenerovat slevový kód.