Dnes je 17. 04. 2024

TORK SPUSTIL INFORMAČNÍ PLATFORMU BEZPEČNĚ V PRÁCI NA PODPORU VÝROBNÍCH PODNIKŮ A KLÍČOVÝCH PRACOVNÍKŮ

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Čvn 4th, 2020
0 komentářů

Společnost Tork v reakci na pandemii nemoci COVID-19 spustila novou informační platformu Bezpečně v práci. Ta si klade za cíl pomoci firmám a klíčovým zaměstnancům starat se o sebe, aby zůstali zdraví. Příručka Tork Bezpečně v práci je internetový zdroj aktuálních hygienických poznatků s doporučeními pro firmy. Jakožto světový lídr v profesionální hygieně nabízí Tork zkušenosti a rady založené na desetiletích praxe obohacené o nejnovější doporučení pro veřejné zdraví, aby firmám pomohl zabránit šíření patogenů a ochránit zdraví jejich zaměstnanců.

Součástí této snahy je právě i vytvoření manuálu Tork Bezpečně v práci: Příručky pro výrobní sektor v čase COVIDu-19, která má společnostem vyrábějícím zboží základní potřeby pomoci se zajištěním toho, že jejich úklidový režim a opatření pro bezpečnost zaměstnanců budou v souladu s doporučeními veřejných zdravotnických orgánů, jako je Světová zdravotnická organizace. Tork Bezpečně v práci: Příručka pro výrobní sektor v čase COVIDu-19 poskytuje společnostem rady a informace, aby byly schopny pro své pracovníky zajistit bezpečný a hygienický provoz během pandemie i poté.

„Zaměstnanci ve výrobě neúnavně pracují, aby lidem zajistili zásoby, které v těchto těžkých časech potřebují. Tork vytvořil manuál Bezpečně v práci: Příručku pro výrobní sektor v čase COVIDu-19 s cílem pomoci těmto klíčovým pracovníkům posílit a rozšířit jejich úklidové postupy pro bezpečný pohyb na pracovišti,“ říká Jenny Turnerová, marketingová ředitelka pro sektor průmyslu společnosti Essity Professional Hygiene. „Ujišťujeme provozní manažery, že jim tato expertní doporučení pomohou udržet jejich provozy bezpečné a hygienické nyní i v budoucnu.“

Doporučení z Tork Bezpečně v práci: Příručky pro výrobní sektor v čase COVIDu-19 zahrnují:

  • Zásady správné hygieny rukou spolu s návody na zlepšení jejich dodržování.
  • Vylepšené zásady čištění povrchů k zajištění hygieny na pracovištích ve výrobě.
  • Doporučení pro přezkoumání standardního provozního řádu s ohledem na přijetí zásad bezpečné vzdálenosti s alternativními doporučeními pro případy, kdy dodržení bezpečné vzdálenosti není možné.