Dnes je 4. 10. 2022

Mobilní aplikace Energie24 nabídne okamžitý přehled o platbách

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Bře 9th, 2017
0 komentářů

Dnes již 63 procent zákazníků očekává od svého dodavatele energií možnost elektronického vyúčtování a on-line sjednání produktů. Společnost E.ON proto spouští novou mobilní aplikaci. Zákazníci tak získají veškeré informace o spotřebě energií nebo stavu faktury jedním kliknutím na svém mobilním telefonu. Aplikaci pro systémy Android a iOS je možné stáhnout zdarma od začátku března.

„Z průzkumu, který jsme realizovali koncem minulého roku, nám vyplynulo, že více než 60 procent zákazníků v energetice by si přálo dostat se ke všem on-line službám rychle a snadno. Nová mobilní aplikace Energie24 je pro nás zásadním krokem tímto směrem. Zákazníci společnosti E.ON si ji mohou zdarma stáhnout a použít stejné přihlašovací údaje jako na webu Energie24,“ popisuje Tomáš Pešek ze společnosti E.ON Energie, a. s. Přihlášením do aplikace zákazník získává okamžitý přehled o svých produktech a službách, spotřebách elektřiny či plynu, zálohách a fakturách. Stejně jako na webových stránkách Energie24 pak může v aplikaci provádět změny záloh, kontaktních údajů i platit on-line 24 hodin denně.

Mobilní aplikace ovšem přináší i spoustu dalších možností. Zadáním stavu elektroměru do aplikace může zákazník odhadnout, jak bude vypadat jeho faktura za elektřinu. Aplikace také umožňuje provádět pohodlnou on-line platbu kartou nebo platebním tlačítkem. Zákazník, který vyžaduje osobní konzultaci, uvítá i přehled kontaktních míst E.ON v České republice. „Oproti webové verzi je aplikace obohacena o možnost samoodečtu prostřednictvím vyfocení vlastního elektroměru a následného zaslání do E.ON,“ dodává Pešek.

V dalších verzích bude aplikace rozšířena o zasílání důležitých upozornění přímo do telefonu, ať už se jedná o upozornění na přerušení dodávek, vystavení faktury, či možnost získání nové služby. Nabídne i srovnávač energetické efektivity domácností. Zákazníci společnosti E.ON si mohou stáhnout mobilní aplikaci v GooglePlay nebo v AppStore.