Dnes je 17. 04. 2024

Meldíkovi se přesunuli do Dubaje, na business ale nezapomínají. USHI spouští valentýnskou kolekci

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Úno 7th, 2024
0 komentářů

Populární rodina Erika Meldika a Dominiky Šťovíčkové se sice s příchodem nového roku přestěhovala do Dubaje, business ale k ledu neodložila. Jejich oblíbená šperkařská značka USHI tak právě spouští k příležitosti svátku sv. Valentýna novou kolekci ručně vyráběných náušnic s názvem All you need is love. Ta obsahuje nejen nové designy inspirované tvarem srdce, ale nabízí tentokrát vedle tradičních bílých kamínků i jemné růžové. Kolekce bude dostupná celoročně.

Erik Meldik a Dominika Šťovíčková, alias MamaDomisha, jsou důkazem, že úspěšně skloubit rodinu, životní dobrodružství i business opravdu jde. Příkladem může být i to, že sotva měsíc po svém přesunu do Dubaje vydávají další kolekci ručně zhotovených stříbrných náušnic. Ty jsou tentokrát zasvěcené lásce, čemuž odpovídají i zvolené designy. Najdeme mezi nimi třeba pecky ve tvaru drobných srdíček bez kamínků, srdcové peckové náušnice osázené bílými či růžovými kamínky, případně klasické pecky, které však budou nově zářit růžovými kameny.

„Co může být silnějšího a vzácnějšího, než láska? Proto jsme se rozhodli novou kolekci náušnic zasvětit právě jí. Udělat s ní radost tak můžete každému, koho máte rádi, koho milujete, potěšit však můžete i sami sebe. Design brnká na romantickou strunu každé z nás, zároveň se však nepouští minimalistické linky a nadčasové elegance,“ přibližuje Dominika Šťovíčková, spoluzakladatelka české šperkařské značky USHI. Většina náušnic z nové kolekce rovněž disponuje bezpečnostním balónkovým šroubovacím zapínáním, které zabraňuje ztrátě šperku. Stejně jako náušnice z předchozích kolekcí ani nové modely neobsahují nikl a jsou proto vhodné také pro alergiky.