Dnes je 7. 12. 2022

Letní sezóna Aqualandu Moravia přinese řadu akcí, přijede i česká Miss Andrea Bezděková

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Čvn 1st, 2016
0 komentářů

Největší český akvapark Aqualand Moravia startuje letošní letní sezónu už 10. června. Vstupné pro tento den bude 1 koruna na tři hodiny. Lidé si tak mohou akvapark otestovat, včetně všech novinek. Zahraniční návštěvníci a zájemci ze vzdálenějších regionů mohou nově využívat hotel, který je pár kroků od akvaparku. A to s výhledem na Pálavu. Letní sezóna bude navíc plná akcí. Nebude například chybět výuka chůze od letošní České Miss Andrey Bezděkové.

Adrenalin, relax, chutné jídlo či drinky. To vše si mohou návštěvníci českého akvaparku Aqualandu Moravia užít sice celoročně, letní sezóna plná adrenalinu však letos startuje již 10. června. Otevřeno bude denně od 9 ráno do 21 hodin. První den letní sezóny zaplatí lidé za tři hodiny zábavy jen 1 korunu. Mohou si tak téměř zadarmo vyzkoušet vše, co Aqualand Moravia nabízí.

Nejmodernější akvapark v Česku se nachází pod Pálavou u břehu nádrže Nové Mlýny. Pro ty, kteří cestují ze vzdálenějších regionů je navíc připraven nový hotel Aqualand Inn, který je otevřen od května. Chceme návštěvníkům dopřát nejen kouzelný relaxační, adrenalinový a gurmánský zážitek, ale také možnost ubytování v rámci našeho komplexu s bonusem čerpat výhody spojení hotelu s akvaparkem. Zatím registrujeme nejvyšší zájem zákazníků z Prahy a Středočeského kraje. Místa si však rezervují i Rakušané a Slováci,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. A právě na letní sezónu se musel hotelový komplex připravit. „Připraveny jsou i zdánlivé maličkosti pro pohodlí hostů. Například náramkový čip, který slouží jak pro pohyb v celém areálu, tak pro vstup do všech částí akvaparku či pro využití dalších služeb,“ dodal Pavlacký. Vybrat si lze z několika typů pokojů a apartmánů. Díky bezprostřední blízkosti hotelu od akvaparku tak lidé mohou z tobogánů rovnou do postele.

Atrakcemi zdejší akvapark nešetřil. Návštěvníci si mohou zkusit jízdu na 20 tobogánech a skluzavkách ve venkovní a vnitřní části. Celková délka tobogánů a vodních skluzavek se blíží 2 km a vodní plocha všech bazénů je zhruba 3 000 m2. Kromě četných atrakcí si lze užít také sirné koupele při balneo procedurách. Tato voda má blahodárný vliv na lidský organizmus, její pozitivní účinky spočívají zejména v oblasti snížení bolestí pohybového aparátu, ve zlepšení pohybů kloubů končetin a páteře, úlevě pro osoby s revmatickým onemocněním a zlepšení celkové kondice. Zdrojem je pramen geotermální vody s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek s výstupní teplotou pramene 41,7 °C, který je v Česku zcela unikátní. Vyvěrá v hloubce 1 450 metrů pod terénem a jde o druhý nejsilnější sirný pramen v České republice. Wellness část zase nabízí řadu saun a širokou nabídku masáží a procedur.

Léto plné akcí, přijede i česká Miss Andrea Bezděková

Hned po zahájení léta zažijí lidé pořádnou show. 4. července se odehraje Ibiza párty, která nabídne například barmanskou show, street dance a další zajímavé animační programy. 16. července si zase zájemci užijí Summer párty, jejíž součástí bude módní show, včetně ukázky práce modelek. „Nebude chybět ani výuka chození po mole a přijede i letošní Česká Miss Andrea Bezděková,“ doplnil Pavlacký. 30. července se budou slavit narozeniny Aqualandu Moravia, a to už třetí. Připraven bude program pro celou rodinu. V srpnu budou zase dny v duchu sportu, odehraje se totiž Aqualympiáda.