Dnes je 2. 03. 2024

Novou verzi Kuki si díky set-top boxům Arris 4302 nyní naladí i starší televize

Autor: Redakce
Rubrika: IT
Zář 11th, 2019
0 komentářů

Snadné vyhledávání pořadů, nezávislost na televizním programu a více než 33 000 filmů, seriálů i dokumentů. Novou verzi internetové televize Kuki si nyní mohou spustit i zákazníci se staršími televizory, které nemají možnost připojení k internetu.

Internetová televize Kuki pro starší televizory

Internetová televize Kuki v září představuje novou generaci set-top boxů Arris 4302, které potěší především vlastníky starších televizí, ale přínosem budou pro všechny diváky. Model Arris 4302 nahrazuje starší modely Arris 1113. Zákazníkům poskytne větší rychlost i výkon, především ovšem nabídne nové, vylepšené uživatelské prostředí také majitelům televizí se starším datem výroby. I vlastníci zařízení bez možnosti připojení k internetu se tak dostanou k nové verzi televize Kuki, jež byla prozatím dostupná v mobilních aplikacích a chytrých televizorech.

Již na jaře IPTV Kuki spustila vysílání pro chytré televize, počítače a mobilní zařízení. Starší modely televizí však tuto službu divákům neposkytovaly. Podle vedoucího prodeje Vladimíra Tovarňáka se ale nyní Kuki podařilo vyjít vstříc i těmto zákazníkům. „Set-top boxy Arris 4302 doplňují množství zařízení, na kterém klienti mohou využívat zcela nového prostředí Kuki. Nezapomínáme ovšem ani na konzervativnější zákazníky, proto nabízíme také přepínání mezi původní verzí Kuki 1:0 a novou Kuki. Klienti si tak mohou jednoduše vyzkoušet novou Kuki a všechny její moderní funkce. Pokud jim ale více vyhovuje původní uživatelské rozhraní a ovládání, na které jsou zvyklí, mohou se vracet i do staré verze,“ popisuje Tovarňák.

Arris 4302 je kompatibilní se všemi typy televizí, které mají vstup pro HDMI kabel

Set-top boxy poslouží všem, kteří chtějí sledovat Kuki na svém zařízení, ale nemají televizi podporující operační systém Android, Apple TV nebo smartTV od Samsungu s operačním systémem Tizen. Arris 4302 je kompatibilní se všemi typy televizí, které mají vstup pro HDMI kabel. Po připojení set-top boxu mohou uživatelé Kuki využívat všechny její funkce, jako je sledování pořadů i sedm dní po jejich odvysílání, nahrávání seriálů nebo sestavení vlastní programové skladby.

S novým rozhraním Kuki ocení diváci možnost snadného vyhledávání a orientace ve filmovém i televizním obsahu. Nová Kuki umožňuje vyhledávání nejen podle názvu, ale také žánru, uživatelských hodnocení, či dokonce jmen herců a tvůrců. Zjednodušuje tak přístup k televizním pořadům, filmům i seriálům, aniž by byl divák závislý na televizním programu nebo vysílacím čase.