Dnes je 2. 10. 2023

Kryštof bude headlinerem příštích Majálesů

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 16th, 2015
0 komentářů

Přípravy Majálesů 2016 začaly a pořadatelé v Praze, Brně a Hradci Králové odhalují většinu z hudebního programu příštího ročníku. Největším tahákem bude česká skupina Kryštof.

S nadcházejícím koncem letošního roku odhalují organizátoři Majálesu hudební program pro rok 2016. Mezi hlavní ohlášené hvězdy tradičně patří nejžádanější kapely – Horkýže Slíže, Mandrage, Wohnout, UDG, Xindl X či Vypsaná Fixa. Na majálesová pódia se však vrátí i kapela Kryštof, která opět připraví speciální verzi Srdcebeat show přizpůsobenou pro venkovní festivaly. Byli první českou kapelou, která na Majáles uměla přivézt perfektně připravenou show. Kvůli nim jsme zvětšovali pódium i zázemí, což se podle spokojenosti návštěvníků rozhodně vyplatilo, vzpomíná dramaturg Michal Šamánek na rok 2013. Skupina Kryštof na Majálesech naposledy zahrála právě v roce 2013 a podle organizátorů šlo o přelomové vystoupení. Pro Majálesy připravujeme speciální show inspirovanou vyprodaným Srdcebeat tour po stadionech. Pokusíme se zážitek z našeho majálesového koncertu posunout zase o kousek dál, uvádí Richard Krajčo.

Účast na Majálesu 2016 již potvrdily i další kapely. Například Sto Zvířat, Jelen, ATMO Music, Paulie Garand, Voxel, Slza, Rybičky 48 a Skyline. V Praze a Brně se představí také Kontrafakt. Účast v Praze a Hradci Králové potvrdil rovněž slovenský rapper Majk Spirit.

Odstartoval i předprodej vstupenek

Lidé, kteří chtějí lístek se slevou, mohou využít předprodej první limitované vlny vstupenek. „Nyní máme k dispozici vstupenky od 380 korun, v Hradci Králové za 350 korun. Členové majálesového klubu je získají ještě levněji. Od 16. ledna se cena vstupenek zvyšuje na 420 Kč v Praze a Brně a 380 Kč v Hradci Králové, popsal David Peštál, jeden z organizátorů. Předprodejní místa naleznou zájemci tradičně na webových stránkách, kde si lze koupit i on-line vstupenky.