Dnes je 25. 07. 2024

Slavnostní křest tramvaje Aqualandu Moravia

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 9th, 2017
0 komentářů
Aqualand Moravia zve na slavnostní křest tramvaje. Na návštěvníky čeká zajímavý doprovodný program i soutěž o vstupenky

Již několik týdnů můžete v ulicích Brna potkat speciální tramvaj Aqualandu Moravia. Ve středu 11. října se toto unikátní vozidlo dočká také svého křtu. Nové jméno tramvaji slavnostně udělí Miss Lucie Kovandová. Návštěvníci akce na Malinovského náměstí se mohou navíc těšit na atraktivní doprovodný program i soutěže o lístky do aquaparku.

Akce, která se koná ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna, odstartuje na Malinovského náměstí již v 11 hodin. Pro malé i velké diváky budou připraveny soutěže o věcné ceny, kolo štěstí, ukázky masáží, gastro koutek i propagační stánek Aqualandu Moravia. O hudební doprovod se postará DJ, zábavu zajistí hlídka Rádia Krokodýl. Samotný slavnostní křest je poté naplánovaný na 13.30 hodin.

Návštěvníci křtu si však nemusejí užívat zábavu pouze v den jejího konání. Pro zájemce je totiž připravena také atraktivní soutěž o volné vstupy do aquaparku. „Pro účast v soutěži stačí pořídit selfie s naší tramvají a sdílet ji na facebookových stránkách Aqualandu Moravia. S trochou štěstí si tak mohou účastníci křtu udělat výlet do Pasohlávek zcela zdarma,“ popisuje podmínky soutěže Blanka Marková z Aqualandu Moravia.