Dnes je 31. 01. 2023

Kouzelné tankiny: zakryjí bříško a přitom jsou zatraceně sexy

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Srp 11th, 2015
0 komentářů

Stydíte se vyrazit k vodě v klasických bikinách? To pořád ještě neznamená, že se hned musíte soukat do jednodílných plavek. Vyzkoušejte místo nich tankiny – elegantní plavky složené z  kalhotek a topu v podobě tílka. Skvěle s nimi zakryjete nedostatky na bříšku a i přesto zůstanete neskutečně sexy.

Tankiny se na světových plážích poprvé objevily už v první polovině 20. století jako reakce na požadavky žen, které se nechtěly zbytečně „vystavovat“ ve vyzývavých bikinách. A zatímco tehdy byly doménou hlavně stydlivých nebo plnoštíhlých žen, dnes je nosí i ty dámy, které by si se svou postavou klidně mohly dovolit bikiny. Tankiny nosí jednoduše proto, že v nich vypadají ještě lépe, než v bikinách.

Co vlastně za úspěchem tankin stojí? Je to hlavně jejich praktičnost, pohodlnost a univerzálnost. To první ocení hlavně ženy s ne úplně dokonalou postavou – horní díl plavek v podobě svůdného tílka perfektně zakryje větší bříško i boky, vykouzlí sexy postavu a rozdráždí fantazii všech mužů okolo.

V pohodlnosti si tankiny s ničím nezadají s klasickými bikinami – jsou volné, vzdušné a navíc se v nich můžete velmi pohodlně opalovat. Stačí si při slunění vyhrnout horní díl až pod prsa a dosáhnete skoro stejného výsledku, jako s bikinami.

Konečně univerzálnost tankin tkví v jejich široké nabídce a možnosti volně kombinovat vrchní a horní díl plavek. Chcete působit jako sexy královna pláže? Vezměte si černé nebo rudé tankiny. Chcete být za andílka? Volte bílou kombinaci. Anebo vše podle vlastních preferencí smíchejte dohromady. Nezapomínejte jen na to, že pokud kombinujete, volte buďto podobné nebo právě zcela opačné barvy horního a spodního dílu. V případě divočejších vzorů se pak alespoň jedna barva (i třeba jen v minimálním zastoupení) musí objevit na horním i spodním dílu plavek.

Obrovskou variabilitu tankin podtrhuje i možnost pořídit si horní a spodní díl v různých střizích. Tílko můžete mít na ramínka, bez ramínek nebo se zavazováním na krku. Upnuté i volnější. Kalhotky mohou být klasicky vykrojené, s nohavičkami nebo třeba tanga.

Je to zkrátka na vás – tankiny vám umožňují vytvořit si plavky přesně podle vašich představ. Tak je vyzkoušejte.

Mohlo by vás zajímat:

http://www.otto-shop.cz/c-17949093-tankiny-a-korzetove-bikiny.html

http://modniweb.cz/plavky-tankini/

http://modabaculky.cz/tankiny/

Autor: Jan Novák, externí autor