Dnes je 25. 09. 2023

Ke každému ohřívači ENBRA obdržíte jako dárek CCS kartu s kreditem 500 Kč

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Dub 30th, 2015
0 komentářů

Společnost ENBRA připravila pro své zákazníky cenovou akci s názvem Šťastné kilometry s plynovými ohřívači. Každý zákazník, který si v květnu, červnu nebo červenci zakoupí plynový zásobníkový ohřívač ENBRA, obdrží navíc jako dárek CCS bonus+ kartu s kreditem 500 Kč. Kartu lze využít na nákup pohonných hmot a dalších služeb na benzínových stanicích.

Plynové zásobníkové ohřívače ENBRA vyrábí renomovaná americká firma Rheem. Jsou určeny hlavně pro domácnosti s vyššími nároky na teplou vodu a je možné je instalovat také v obytných prostorách. Ohřívače ENBRA mají díky vyměnitelné magnesiové anodě dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádný průběžný servis. K jejich bezpečnému provozu přispívá pojistka zpětného tahu spalin. „Zásobníkové ohřívače ENBRA nabízejí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Cenová akce jistě bude pro naše zákazníky dalším příjemným bonusem,“ uvedl Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky.

Cenové akce Šťastné kilometry s plynovými ohřívači mohou využít všichni zákazníci, kteří si koupí některý z řady plynových zásobníkových ohřívačů ENBRA. Akce začíná 1. 5. 2015 a končí 31. 7. 2015. Vše o pravidlech soutěže naleznete na stránkách www.enbra.cz nebo www.rheem.cz.