Dnes je 7. 10. 2022

Kam to bude tentokrát? Révai opět plánuje vyrazit s Liškou na motorce

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Úno 28th, 2017
0 komentářů

Jan Révai a Pavel Liška jsou známí tím, že spolu vyráží na výpravy na motorkách. V roce 2013 se spolu vydali na Kavkaz, o dva roky později pak na jih Ameriky. Nabízí se tedy otázka, jestli plánují dodržet dvouleté rozestupy, a pojedou někam i letos.

„Určitě se s Pavlem zase někam podíváme,“ potvrdil Révai. Přesný termín ale zatím nemají, takže tradici dvouletého cyklu možná poruší už v začátcích. „Vlastně zatím ani nevím, kam pojedeme. Jen to, že se opět vydáme někam do neznáma,“ sdělil herec.

Ač to vypadá, že Révai sedí za řídítky motorky už od osmnácti, překvapil nás, v kolika letech si pořídil svůj první stroj. „Bylo to až ve třiceti. K motorkám jsem ale přičichnul už jako malý, protože mě táta vozil na fichtlu,“ zavzpomínal.

I přes pozdější start je z něj nyní odborník na jednu stopu. „Vlastně si asi nevybavím otázku týkající se motorek, kterou by mi nikdo nepoložil,“ zamyslel se Révai.Pokud vás nějaký originální dotaz napadne, máte šanci se herce zeptat na výstavišti v pražských Letňanech, kam začátkem března zamíří na veletrh Motosalon.