Dnes je 28. 01. 2023

Invia připravila letní mix písní, lidé si mohou zdarma stáhnout i nový hit Good Vibes

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Srp 20th, 2015
0 komentářů

Lidé si mohou nově zdarma stáhnout letní mix desíti pohodových skladeb na speciálním webu cestovní agentury Invia. Součástí souboru je i píseň Good Vibes, člena skupiny Bek Ofis Jana Nedvěda, kterou lidé znají z reklamy na prázdninovou dovolenou. Málo známým faktem přitom je, že populární hudebník skladbu tvořil původně pouze pro reklamu ve formě několikavteřinové zkratky. Teprve po jejím úspěchu v médiích dokončil celý singl.

„Na začátku bylo opravdu jen pár vteřin pro naši reklamu v rámci letní kampaně s názvem Objevte jiný rozměr dovolené. Lidé se ale začali spontánně ptát co je to za písničku a kde se dá stáhnout. V tomto okamžiku nastal impuls se s autorem spojit, dopracovat píseň a přidat další,“ říká Michal Tůma, marketingový ředitel největší internetové cestovní agentury v České republice Invia. Desítku skladeb si  mohou zájemci od srpna stahovat na webových stránkách www.inviamusic.cz .

Skladba Good Vibes, která je hlavním singlem souboru písní na webu cestovní agentury Invia, si zatím žije vlastním životem. Vznikl k ní i videoklip, jehož tvůrcem je Jan Svoboda. Po boku Jana Nedvěda si v něm zahrál Lukáš Lasák a  modelky Kateřina Krobová a Klára Voráčková. Píseň si lidé zamilovali díky pohodové atmosféře, na druhou stranu ale nepostrádá kvalitní hudební zpracování a proto se už objevila v některých hudebních hitparádách tuzemských rádií.

V souboru Invia Summer Mix je také další Nedvědova píseň On The Run, nebo skladba jeho skupiny Bek Ofis s názvem Ledoborec. „CD“ doplňují písně interpretů jako Beau Black nebo Chase Ryan Taylora. „Ohlasy jsou zatím veskrze pozitivní. Návštěvníci stránky oceňují především originalitu výběru letních pohodových písní. Lidé kvitují také to, že je soubor ke stažení zdarma,“ uzavřel Michal Tůma z cestovní agentury Invia.